Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 24.Bölüm Davut’un Opera Aşkı!

07.03.2017
İçerde 24.Bölüm Davut’un Opera Aşkı!

Ay Yapım imzası taşıyan İçerde dizisi her bölüm kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Pazartesi günlerinin birincisi olan İçerde farklı karakterleriyle kendisinden söz ettiriyor. Celal’in adamı Davut’un psikopat katil kimliği ile karşımıza çıkması herkesi kendisine hayran bırakıyor. Özellikle kurbanlarını öldürürken klasik müzik dinlemesiyle ilgiyi üzerinde toplayan Davut, bu özelliğiyle Leon filminde Gary Oldman’ın canlandırdığı psikopat polisi andırıyor.

İlk olarak 20.bölümde Davut, kendisine tuzak kurulmaya çalışan adamları öldürmüştü. Bu sahnede arka planda Pavarotti’nin şarkısını eşlik etmişti.

24.bölümde ise Mert’in muhbir olduğunu söylediği Ayşe’yi öldürmek için bir plan yaptı. Planının işlemesini izlerken ise arka planda Sevil Berberi çalmaktaydı. Pavarotti’nin arka planda çaldığı sahne gibi Sevil Berberi de sahnenin etkileyiciliğini arttırdı.

Orijinal şarkıyı ise buradan dinleyebilirsiniz:

Her karakteriyle her hafta bize kaliteli bölümler izlettiren İçerde, opera ve klasik müzik sevgimizi de Davut sayesinde arttırmışa benziyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.