Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 25.Bölüm: Sarp Şimdi Gerçekten İçerde!

İçerde 25.Bölüm: Sarp Şimdi Gerçekten İçerde!

Bu bölümde neden bu kadar çok Sarp vardı? Sanki baştan sona kadar Sarp’ı izlemiş gibi hissettim 25.bölümde. Handan’ı kaçıran Sarp, planları kuran Sarp, Celal’i konuşturan Sarp. Her şeyi en ince detayına kadar hesaplayan Sarp. Ben mi öyle hissettim bilmiyorum ama bu bölümde Sarp’a odaklanan bir bölüm izledik sanki.

Neyse Sarp’ı bir yana bırakıp yeni bölümü konuşalım biraz!

İki dost yeniden karşı karşıya

Kudret vs Celal

Nasıl başladık? Kudret ve Celal ile. Eski bir hesap, eski bir dostluk. Ama yine aynı Celal. Kızının yanına kimseyi yaklaştırmayan Celal, tam 30 yıl önce de kız kardeşi Nermin’in yanına kimseyi yaklaştırmayan Celal’di. Onun mutsuz olduğunu görmeden hem de. Öyle ki Nermin bu mutsuzluğun sonunda intihardan başka çözüm yolu bulamamıştı kendisine.

Kudret ise umutsuzca Nermin’e aşıktı. Aralarındaki Celal engelini ne yapsalar aşamamışlardı. Sevdiği kadını kollarında kaybeden Kudret’in tek yapabileceği kendi intiharını seçmek olmuştu. Ancak onu da yapamamıştı. Kafasına sıktığı kurşun onu öldürmemişti. “Öldürmeyen acı güçlendirir” sözünün tam karşılığıydı Kudret. Ölümden korkmayan insanı hiçbir şeyle korkutmanın olanağı yoktu.

Henüz 23 yaşında ölen bir Nermin Duman…

Kudret yaşananların intikamını almak yaşamıştı adeta. Celal ise uzun zamandır görmediği Kudret’le karşı karşıyaydı.

Egosu ne kadar yüksekse bir insanın kendisinde hata bulması da bir o kadar zordur. Kudret ve Celal de aynı kefede benim için. Gücün içerisinde kendilerini kaybetmiş iki insan. O kadar güçlüler ki hayatlarında hataların yeri yok. Ortada sevdikleri bir insanın ölümü var ancak karşı tarafın üzerine yükleyerek çok kolay kaçabiliyorlar kendilerini suçlamaktan. Ne yaşandı ne oldu bilinmez. Ancak ben öyle hissediyorum ki Nermin, Celal ve Kudret’in güç kavgasından dolayı ölümü seçti. Karşı karşıya gelen iki sevdiği insanın arasına girememiş, aralarındaki tartışmalardan dolayı vazgeçmişti hayatından.

Sarp’ın Handan Operasyonu

Ortalığın karışmasına az kaldı!

Kudret’in elindeki kayıtları vermemesiyle Sarp operasyonumuz başladı! Tahsin’i öldürme suçunu üstlenmemek için Handan’ı kaçıran Sarp başarılı bir operasyonla kayıtlara karşılık Handan’ı kullandı.

Handan’ın kaçırılmasıyla Kudret’in Handan’a ne kadar değer verdiğini de öğrenmiş olduk. Kudret tarafından kurtarılan Handan, Kudret’i sadece patronu değil aynı zamanda kahramanı olarak da görüyordu. Kudret de onun saçının bir teline dahi zarar gelmesini istemiyordu.

Kaderinden kaçamayan bir Melek

Celal Kızı Melek

Hayatına sıfırdan başlamak isteyen Melek, ancak başka bir ülkede hatta dünyada bu amacına ulaşabilir sanırım. Çünkü Celal’den ve işlerinden kurtulmak neredeyse imkansız. Geçen bölüm Mert’in isteğiyle emniyete gidip Ayşe ile görüşmüştü. Celal’i kullanması ilk defa o zaman başlamıştı. Şimdi ise Kudret’in planlarının devreye girmesiyle başı belada olacaklar listesinde zirvedeydi.  Celal’e bulaşan insanların zarar vermek isteyeceği insanlar listesinden çıkamıyordu o yüzden. Celal’in kızıydı. Kaderini değiştiremiyordu.

Handan’ı kurtarma planı

Handan ne kadar zekiyse Sarp ondan daha zeki. Bütün planları itinayla çözen Sarp, Handan’ın kurtulma girişimini de anlamakta gecikmedi. Sarp’ın telefonunu başarılı bir şekilde ele geçiren ve bulunduğu konumu kendisinin kurtarılması için yetkili kişilere gönderen Handan yine Sarp tarafından kaçırıldı.

Ancak komik olan Handan’ın hiçbir ses çıkarmadan mücadele etmeden Sarp’ın yanında durmasıydı. Sanki Sarp’ın tutsağı değil de onun iş birlikçisi gibi değil miydi?

Kayıtlar Sarp’ın elinde!

Handan Kudret’e verildi ve kayıtlar ele geçirildi. Ancak Sarp teslimat sırasında sahte kayıtların kopyasını çıkardı. Celal’e verilen kayıtlar yok edilmişti ancak Sarp’ın farklı bir planı vardı. Amacı gerçek kayıtlara ulaşmaktı.

Sarp’ın ne yaptığından haberi bile olmayan bir Barış’ın Sarp’a bu kadar yardımcı olması şaşırtıcı değil mi? Şaşkın ama bir o kadar sempatik Barış’ı ben kendi adıma Sarp’ın sağ kolu olarak görmekten mutluyum.

Barış’ın da desteğiyle Sarp gerçek kayıtları ele geçirdi. Artık elinde iki kayıt vardı. Birincisi hem kendisini hem de Celal’i hapse attıracak olan kayıt ikincisi ise ikisini de hapisten kurtaracak olan kayıt.

İşe önce ilk kayıttan başlayacaktı.

Celal ve Sarp tutuklanır

Kebapçı Celal parmaklıklar ardında

Sarp’ın planıyla Celal ve Sarp içerideydi. Sarp, gerçek görüntü kayıtlarıyla Celal’i konuşturmak ve Umut’a ulaşmanın derdindeydi. Celal konuşunca Sarp’ta gerçek kayıtları kullanarak hapisten çıkacaktı. Ancak Umut’u kaçırdığını itiraf eden Celal, Sarp’ın babası Metin’e yaptırdığı suçları da itiraf ettirmiş olacaktı.

Ancak sevgili Sarp bunları düşünürken Celal’in bunu düşünmemesi mümkün mü? Açıkçası Sarp’ın bu planı bana fazlasıyla basit geldi. Celal, Umut’un yerini kimliğini neden Sarp’a söylesin. Hem Sarp’ı hem de Mert’i ayrı ayrı kullanırken Celal’in bu itirafı adeta imkansız.

Mert büyük bir tehlikede


Sarp ve Celal içerideyken Mert de Kudret’in tetikçisinin peşindeydi. Amacı gerçek kayıtlara ulaşıp Celal’i kurtarmaktı. Ancak Kudret’in tehlikeli planı içerisine düşmüştü.

Sanırım daha heyecanlı bir yerde kesemezdik. Mert tuzağa düştü. Sarp ise Celal’den kardeşinin yerini öğrenmek için harekete geçti.

Mert Kudret’in elinden nasıl kurtulacak, Sarp’ın Celal’i konuşturma planı ne kadar başarılı olacak onu da haftaya izleyip öğreniriz umarım!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.