Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 25.Bölümden İlk Sahne: Sarp Tutuklanıyor!

Haber

İçerde 25.Bölümden İlk Sahne: Sarp Tutuklanıyor!

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi İçerde 24.bölümüyle yayınlandı. 24.bölüm biter bitmez ise 25.bölümden ilk sahne yayınlandı. Yeni bölümde Tahsin’i öldürdü zannedilen Sarp Mert tarafından tutuklanıyor.

Peki İçerde’nin 24.bölümünde ne oldu? Sarp, Tahsin’i vurur.Böylece Celal ve Handan iş birliği yapar. Ancak Handan’ın planı farklıdır. Sarp, Tahsin’i vururken görüntülerini çekmiştir. Fakat Sarp da Tahsin’i öldürmemiştir. Celal ile anlaşma yaparak Handan’ın bir planı olduğunu ve Melek’le de görüştüğünü anlatmıştır. Handan’ın planı Celal’i tehdit edip istediği gibi iş yapmaktır.

Yusuf Müdür ise Mert’in peşindedir. Ancak Mert takip edildiğini anlamıştır ve Yusuf’a istediğini vermek için harekete geçer. Sema ise Ayşe’nin Mert’in muhbiri olduğunu öğrenmiştir. Bunu Yusuf’a söyler. Yusuf, Mert konusunda kararsız kalır.

Celal Ayşe görevini Davut’a verir. Bu konuşmaya şahit olan Sarp Mert’in hain olup olmadığını anlamak için Ayşe’yi bulmaya gider. Davut Ayşe’yi öldürdüğünü zannetse de Sarp son anda Ayşe’yi kurtarır. Mert Ayse ile yüzleştirilir.Ancak Ayse, Mert’i tanımıyordur. Mert yakalanır ama polisin elinden kaçar.Kendisini aklamak için polisleri Celal’in sevkiyat yaptıği yere getirir. Yolda ise Melek’i arar. Melek, Ayşe ile konuşarak muhbir olduğunu kabul etmesini sağlar. Mert tamamen aklanmıştır.

Handan ise olanları duyunca çok sinirlenir. Celal’le yüz yüze gelir. Ancak Tahsin’in ölmediğini öğrenince bütün planları alt üst olur. Ama Kudret’in gelişiyle her şey tersine döner. Tahsin’i bulan Kudret onu öldürür ve Sarp’ın Tahsin’i vurduğu yere bırakır. Tahsin’in cesedi bulunmuştur ve Sarp’la Celal tehlike altındadır.

Devamı için tıklayınız..
Bize göre bunlar da ilginizi çekebilir!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top