Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 26.Bölümden İlk Sahne: Füsun Sarp’ın Gerçek Kimliğini Öğreniyor!

13.03.2017
İçerde 26.Bölümden İlk Sahne: Füsun Sarp’ın Gerçek Kimliğini Öğreniyor!

Ay Yapım’ın imzasını taşıyan İçerde, her hafta pazartesi günlerinin fenomeni olmaya devam ediyor. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı İçerde’nin yeni bölümden ilk sahne ise bölümden hemen sonra yayınlandı.

26.Bölümden ilk sahnede Yusuf Müdür, Sarp’ın annesi Füsun’a Sarp’ın bir polis olduğunu ve Celal’in tetikçisi olmadığını açıklıyor. Füsun’un gerçekleri öğrendiği bu sahne herkesi şimdiden yeni bölüm için heyecanlandırdı.

Peki 25.bölümde neler oldu?

Kudret Sönmez, Celal’in karşısına çıkar. Tahsin ölmüştür. Sarp ve Celal’in oyunu gerçek olmuştur. Sarp, Tahsin’in cesedinin olduğu yere gelir ancak polisler gelmiştir. Eğer Kudret’in elindeki kayıt polislerin eline geçerse Sarp tutuklanacaktır. Celal, Kudret’ten görüntüleri almak için anlaşmaya çalışır ancak Kudret’in aklındaki plan farklıdır. Sarp ise gizlice Handan’ın evine girer ve onu kaçırır. Görüntüleri internete yükleyecek olan Kudret’in planları Handan’ın kaçırılmasıyla bozulur. Sarp’ın ailesi ve Melek ise güvenli bir yere götürülür.Celal ise Kudret’le hesaplaşmaya gider. Kudret ve Celal’in 30 yıl önceden kalan kapanmamış bir hesapları vardır. Kudret, Celal’in kardeşi Nermin Duman sevmektedir. Nermin Duman yıllar önce kendisini öldürmüştür. İki tarafta Nermin’in ölümünden karşı tarafı suçluyordur. Kardeş gibi olan Kudret ve Celal, Nermin’in ölümünden sonra düşman olmuştur.

Handan ise gizlice Sarp’ın telefonundan Hülya’ya bulunduğu konumu atar. Sarp’ı Handan’ı bulmaya gelen Kudret’in adamlarını atlatır ve Handan’la birlikte kaçar. Celal ise görüntüleri alması için Mert’i görevlendirir. Kudret ise Handan’ı kurtaramayınca görüntüleri vermeyi kabul etmiştir. Handan kurtarılmış görüntüler verilmiştir. Ancak Kudret gerçek cünayet görüntülerini silmemiştir. Sarp bu görüntüleri bulmak için harekete geçer. Diğer yandan Sarp takas sırasında sahte görüntüleri de kopyalamıştır. Ancak gerçek görüntülere de ulaşmaya çalışıyordur. Ortalığı karıştıracak bir planı vardır.

Kudret ise Alyanak ile görüşür ve Sarp hakkında bilgi alır. Sarp ise Handan’la görüşmüş. Barış’ın yardımıyla gizlice ikinci kaydı almıştır. Görüntüler internete yükler. Yusuf, Celal’i tutuklamaya gelirken Mert ise Sarp’ı tutuklar. Kudret gerçek görüntülerinin hala kendisinde olduğunu zannediyordur.

Sarp her şeyi planlamıştır. Celal ve Sarp aynı anda hapse girecek Yusuf daha sonra gerçek görüntüleri ortaya çıkartacaktır. Sarp böylece kurtulacaktır. Sarp, gerçek görüntüleri verme karşılığı Umut’un yerini ve Sarp’ın babası Metin’e işlettiği bütün suçları Celal’e itiraf ettirecektir.

Mert ise büyük bir tuzağa çekilmektedir.  Celal, Mert’ten gerçek görüntüleri bulmasını istemiştir. Şevki’den onu vuranları teşhis etmesini isteyen Mert Kudret’in adamlarına yakalamaya gitmiştir. Kudret’in adamını takibe alan Mert, Sarp’ın karşısına çıkmasıyla adamı kaçırmıştır.

Celal ve Sarp yakalandıktan sonra Musa kaçan tetikçinin yerini bulmuş ve Mert’e söylemiştir. Sarp, Umut’un yerini bulmak için hapishanede Celal’e konuşurken Mert de kaçan tetikçiyi bulmak için harekete geçmiştir. Ancak Mert aslında büyük bir tuzağa çekilmiştir. Celal’in içerideki adamını yakalamaya çalışan Kudret, Mert’i yakalamak için ona tuzak kurmuştur.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.