Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 28.Bölüm Fragmanı – 3 Nisan Pazartesi

İçerde 28.Bölüm Fragmanı – 3 Nisan Pazartesi

İçerde dizisinin yeni bölümü olan 28. bölümünün fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm izleyenler için yine çok çarpıcı, yine heyecan dolu ve yine duygu yüklü olacak.

Pek çok zorlukla başa çıkmak için uğraşan Sarp annesinin acısına dayanmakta çok zorlanıyor. Ancak 28. bölümde Sarp’ı tüm sıkıntılarından kurtaracak ve annesinin de onunda huzura ermesini sağlayacak bir haber geliyor. Sarp annesinin gerçekleri bildiğini duyuyor.

Bir önceki bölümde Kudret’in yanına gidip Celal’in oğlunu kurtarmak adına uğraşan Füsun ile Sarp bu bölümde kavuşacaklar. Sarp ve annesi Füsun’un duygu yüklü buluşması ekran başındaki izleyenleri de oldukça duygulandıracak gibi görünüyor.

İçerde dizisinin yeni bölümü olan 28. bölümü 3 Nisan Pazartesi akşamı 20.00’de Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

İçerde 27. Bölümde Neler Oldu?

Bir önceki bölümde Mustafa Kudret tarafından kaçırılmıştı. Üstelik bu Kudret’in planının yalnızca küçük bir parçasıydı. Kudret öte yandan çocuğunu kurtarmak için çabalayan Yeşim’e de bir tuzak kurmuştu. Ortaya Mustafa’ya karşılık Yeşim’in Celal ile karşı karşıya kalmasına neden olacak bir takas vardı. Yeşim her ne kadar istemese de bunu kabul etmek durumunda kalmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.