Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 29. Bölümden İlk Sahne: Celal Baba’ya Ne Oldu?

04.04.2017
İçerde 29. Bölümden İlk Sahne: Celal Baba’ya Ne Oldu?

İçerde dizisi oldukça heyecanlı ve sürükleyici bir bölüm ile ekranlara geldi. 28. bölümün ardından herkes dizinin yeni bölümünü büyük bir merak içerisinde bekliyor. İçerde dizisinin 29. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Ancak dizinin hemen ardından çok önemli bir yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Bu sahne yeni bölüm ile alakalı çok önemli tüyolar veriyor.

İçerde dizisinin son bölümünde Celal oğlu Mustafa’yı Kudret’in elinden kurtarmıştı. Hatta bunun üzerine Davut’u kullanarak Kudret’e bombalı bir tuzak da düzenlemiş ve İçerde dizisinin 28. bölümü oldukça korkutucu bir son ile bitmişti.

Bu sonun ardından artık herkes dizinin yeni bölümünü ve yeni bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yayınlanan ilk sahnesindesinde ise;

İçerde dizisinin yeni bölümü olan 29. bölümünde Celal’in ağır yaralı bir şekilde hastanede olduğunu öğreniyoruz. Aynı zamanda Coşkun da televizyondaki haberlerde Celal’in ağır yaralı olarak hastanede olduğunu öğreniyor ve yeniden ortaya çıkıyor. Coşkun’un yeni bölümde Celal’i öldürmek için hazırlıklara başladığı görülüyor.

İçerde dizisi 29. bölümü ile 10 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de izleyicileri ile buluşacak!

İçerde 28. Bölümde Neler Oldu?

Füsun, Mustafa ile Melek’i kurtarmak adına Kudret’e gitmişti. Öte yandan Celal de Kudret’in Mustafa’yı öldürdüğünü düşünerek adamlarına herkesi öldürmeleri için emir vermişti. Celal Kudret’e yaptıklarını ödetmek için Davut ve Fulya’yı kullanıp bir tuzak hazırlamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.