Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 30. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

İçerde 30. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

İçerde dizisi 10 Nisan Pazartesi akşamı oldukça heyecanlı bir sahne ile son bulmuştu. Önceki bölümde Melek, Sarp ile Mert’in aslında kardeş olduklarını öğrenmişti. İçerde dizisinin 30. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde Sarp polis kimliğini de tehlikeye atarak Celal’in evine gitmeye ve Melek ile Mert’i oradan almaya karar veriyor. İçerde dizisinin 30. bölümünde Sarp’ın gözünü karartıp karartmayacağı tam bir merak konusu.

İçerde 29. Bölümde Neler Oldu?

İçerde dizisinin son yayınlanan bölümü olan 29. bölümünde Handan, Kudret’in gözlerinin önünde aracına konulan bomba ile öldürülmüştü. Bunun üzerine elbette Kudret’in gözünü adeta öfke bürümüştü. Çünkü Handan’ın ölmesi onun hayatı içi çok ama çok bir yıkımdı. Bu yüzden Kudret de Serkan’a Celal’i öldürmek üzere görev vermişti.

Bunun yanı sıra Kudret Yeşim’e de bir oyun oynamıştı ve onu hayatının kararı ile karşı karşıya bırakmıştı. Ancak Kudret’in şimdiki hedefi de Mert ile Sarp olmuştu. Fakat bu savaş esnasında ortaya bir de Coşkun çıkmıştı ve tüm dengeler yeniden değişmek üzereydi. Hatta Mert ve Sarp’ın kardeş olduğu ve Mert’in Umut olduğu Melek tarafından öğrenilmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.