Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 32. Bölüm: Gerçeklere Adım Adım

İçerde 32. Bölüm: Gerçeklere Adım Adım

Show Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde, aksiyon dolu ve gerilimli bir bölümle daha izleyicileri ile buluştu. İyi ve kötünün karşı karşıya geldiği, intikam ve acının sürekli olduğu dizide; parçalanmış hayatlar ve yaşanılanları izliyoruz. Başladığı günden beri gerek usta oyuncu kadrosu gerekse yetenekli genç oyuncuları ile iyi bir kimya yakalayan İçerde; dizi sevenlerin de ilgi ile izlediği diziler arasında. Kemik bir izleyici kitlesine sahip olan İçerde finale yaklaşırken heyecan da gittikçe doruğa tırmanmaya başladı. Sırların yavaş yavaş açığa çıktığı, herkesin gerçek yüzünü belli ettiği ve hesaplaşmaların da bir bir yapıldığı dizide bu hafta da gerilim son noktadaydı.

İçerde 32. bölümü sizler için izledik ve dizinin yeni bölümünden en özel sahneleri sizler için yorumladık. İçerde 32. bölüm ve daha fazlasını sizlere sunmaya çalışacağız.

Can Düşmanları Karşı Karşıya

Geçen hafta İçerde de; Celal ve Kudret’in müthiş karşılaşması ile sonlanan dizinin yeni bölümünde Kudret ölümün eşiğine geldi. Celal ”şimdi seni benim elimden kim alacak” dediğinde Kudret onu iyice kışkırtmaya başladı. Kudret ” artık öldür ve beni Nermin’e kavuştur” dediğinde Celal çok sinirlendi. Fakat Kudret onun işini bitirmesi için hem Celal’i hem de Mert’i kışkırtmaya devam ediyordu. Celal ise ölümünün tek bir kurşunla değil, çok acılı ve uzun sürecek bir ölüm olacağını söyledi ve Kudret’i mezbahaya gönderdi. Oldukça korkunç ayrıntılar vererek Kudret’i nasıl öldüreceğini anlatan Celal’den bayağı korktuğumuzu söyleyebilirim.

Celal işini bitirmek için Kudret’i mezbahaya götürürken, Yusuf Komiser onların yolunu kesti ve Kudret’i tutuklayıp emniyete götürdü. Celal her ne kadar Komisere Kudret’i almaması için her şeyi dese de yola getiremedi. Yusuf Komiser ise Celal’e her şeyi bildiğini yani Mert’in onun adamı olduğunu bildiğini söyledi. Tabi Celal bu gerçeği kabul etmedi.

Celal’in Zor Seçimi!

Celal işini bitirmeye bu kadar yaklaşmışken yine Kudret’i kaybedince çok öfkelendi. Mert ve Sarp’ın yanına gelerek, hapiste bile olsa Kudret’i bitirmek gerektiğini söyledi. Ama bir sorun vardı. Celal bu ikilinin biraz daha bir arada kalmasının sonucunda gerçeklerin açığa çıkacağını biliyordu. Bu yüzden ikisinden birinden vazgeçmek gerektiğini söyledi. Celal kendini garantiye almak için Sarp’tan vazgeçecek gibi. Bunun ” yolun sonuna geldin Sarp” diyerek sinyalini verdi.

Yusuf komiser ise Kudret’i sorguya aldı. Sorguda Kudret’e sorduğu tüm sorular cevapsız kaldı. Kudret’e cezasında indirim yapacağını ve ona yardım edeceğini söylese de Kudret komiseri dalgaya aldı ve hiçbir şey söylemedi.

 

Ekibin Yeni Üyesi ”Mert”

Celal Baba, adamlarını bir araya topladı ve Mert’in artık aranızdaki yeni kişi olduğunu söyledi. Davut bu duruma pek sevinmese de, Celal Babanın emri ile saygı duymak zorunda kaldı. Celal ise adamlarına Kudret’i hapishanede öldürmesi için emir verdi.

Sarp, Yusuf komisere Celal’in adamlarının Kudret’i öldürmeye çalıştığını söylediğinde; Kudret’in korunması için güvenli bir koğuşa alındığını söyledi. Sarp ayrıca Yusuf komisere Melek’in ölmeden önce ona kardeşi ile ilgili bazı bilgiler bırakmış olma ihtimalinden bahsetti. Her ne kadar Yusuf komiser aramada hiçbir şey bulamadık dese de Sarp ikna olmadı. Melek’in odasına gittiğinde önce acısı tekrar tazelendi. Daha sonra ise kendini acılara bırakmadan bir kanıt aramaya başladı. Sarp odada bir kamera buldu.

Melek gerçekleri söyleyememe ihtimaline karşın, ölmeden önce bir kamera kaydı çekmiş. Bu kayıtta Mert ve Sarp’ın kardeş olduğunu söylemişti. Sarp kamerayı bulduğunda kaset yoktu. Tam o anlarda Yeşim bu anları gördü. Celal’i arayarak durumu anlattı. Sarp ise kaseti bulmak için Melek’in tutsak tutulduğu evi aramaya gitti.

Alyanak Çakallık Peşinde

Alyanak iki düşmanın çatışmasından faydalandı. Kudret’in alınmasından sonra evde bulunan tüm paraya el koydu. Kudret’in öldüğünü düşündüğünden paranın akıbetini kimse sormayacak sanıyordu. Fakat Kudret’in ölmeyip hapiste olduğunu öğrenince soluğu Celal Babanın yanında aldı. Celal Baba için hapiste bulunan bir arkadaşını ayarlayarak Kudret’i öldürmek üzere plan yaptı. Bu sayede Kudret’ten kurtularak tüm paranın üstüne yatmayı planlıyordu.

Sarp Gerçekleri Öğrenmeye Çok Yakın

Sarp daha önce Melek’in rehin tutulduğu eve gitti. Peşinde Celal’in olduğundan habersiz evi aramaya başladı. Sarp daha bir şey bulamadan , Celal eve geldi. Celal ve adamlarından saklanan Sarp, kaseti Celal’in bulması ile üzüntüden yıkıldı. Ama vakit kaybetmeden Celal’in yanına geldi. Celal’in mekanında eline geçirdiği kaseti izleyeceğini görünce Mert, Celal’in odasındaki kameradan içeriyi izlemeye başladı.

Celal kasetteki videoları izlerken Sarp da onu izliyordu. Fakat bir davetsiz misafiri vardı. Mert oraya gelmiş ve Sarp’ı gözetliyordu. Kasetin sonunda Melek’in gerçekleri itiraf ettiği kısım kayıtlıydı. Celal bu sahneleri izledikten sonra sinirden yerinde duramadı. Kaseti alıp yok etmek üzere odadan çıktı. Sarp ise Celal’in hal ve hareketlerinden önemli bir şey öğrendiğini anladı.

Celal içeri geldiğinde Sarp ve Mert’e gelişmeler ile ilgili bilgi aldı. O sırada konuşan Sarp’ın gözüne batıra batıra kaseti gösterdi. Daha sonra kaseti mangalda yakarak Sarp’ı üzüntüden bitirdi.

 

Kudret Kapana Kısıldı!

Kudret hapishanede günlerinin sayılı olduğunu farkındaydı. Koğuşun ağasına büyük tehlike içinde olduğunu ve ölümüne ramak kaldığını söylese de; ağa ona güvence verdi. Fakat kardeşinin Kudret’i öldürmek için komplo kurduğundan haberi yoktu.

Celal ise davetsiz misafir olarak Kudret’in karşısına çıktı. Bu iki düşmanın hesaplaşmasında ciddi suçlamalar ve tehditler vardı. Nermin meselesi ve bunun onların hayatlarındaki etkisini de konuştular. Bu aşırı şiddetli ve gergin hesaplaşma görüş kabininde son buldu.

 

Sarp’ın Planı Tutacak Mı?

Sarp ve Komiser Yusuf bir plan yaptılar. Bu plan ile Kudret’i öldürmek için ayarlanan adam ile görüşüldüğünde polisler orayı basacaktı. Fakat işler tahmin edildiği gibi olmadı.

Mert şüphe içinde olduğu için Sarp ile ilgili soruları sormak amacı ile Alyanak’ın yanına geldi. Alyanak geçmişte Sarp ile ilgili yaşadıklarını Mert’e anlattı. Alyanak anlattıkça Mert’in ise şüpheleri yoğunlaştı. En sonunda ise Sarp’ın hala bir polis olduğu kanısına vardı. Mert aracı başka bir yere sürdü bu yüzden ne Sarp olanları anladı ne de Yusuf komiser ve ekibi doğru yeri bulabildi.

Celal Baba ve adamları ise hapishanede Kudret’i öldürecek olan ekibin liderine suikaste karşılık anlaşmadaki parayı verdi. Kudret her an ölümü beklerken çok rahattı. Tam Kudret’i öldürecekken polisler geldi ve suikaste engel oldular. Kudret yine ölmemişti. Polisler eşliğinde koğuştan güvenli bir yere alındı.

Sarp’ın Sırrı Ortaya Çıkıyor!

Sarp mezarlığa gidip Melek’i ziyaret etti. Burada Melek’e tüm yaşadıklarını hayattayken bir bir anlatmak istemişti. Neden hayatta en nefret ettiği adama Baba demek zorunda olduğunu anlattı. O anda Yusuf Komiser geldi ve Sarp’ı teselli etti. Yaptıkları planın da bozulmasının ardından iyice üzgün olan Sarp, Yusuf komiser ile konuşurken Mert’in onları gözetlediğinden habersizdi.

Mert artık gerçekleri biliyordu. Bundan sonra Sarp ile ilgili tüm gerçekleri açığa çıkarmak için uğraşacak gibi görünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.