Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 33. Bölüm’den İlk Sahne Yayınlandı!

İçerde 33. Bölüm’den İlk Sahne Yayınlandı!

İçerde dizisinin müthiş merak uyandıran bölümünün ardından yeni bölümü olan 33. bölümü için de ilk sahne yayınlandı. Yayınlanan ilk sahnede oldukça ilginç bir konuşmaya şahit oluyoruz.

Mert Melek’in mezarının başına giderek, “Uğruna öldüğün adam, meğer bizi yok edebilmek için içimize kadar sızmış” diyor. Ayrıca Celal babanın ve kendisinin tehlikede olduğunu ve bunu da Celal babanın bilmesi gerektiğini söylüyor.

İçerde 32. Bölümde Neler Olmuştu?

31. bölümde herkes Celal’in tek hamlede Kudret’i öldüreceğini düşünmüştü. Ancak 32. bölümde Celal Kudret’e acı çektirmeye karar vermişti. Fakat işler istediği şekilde yol almamıştı ve karşısına Yusuf Müdür çıkmıştı. Kudret, Yusuf Müdür tarafından tutuklanmıştı. Bundan sonra da Mert’in hükmü geçecek bir kıvama gelmişti. Sarp da Mert ile çalışmak durumundaydı. Bundan böyle yalnızca Sarp’ın kendisini ele vermemesi gerekiyordu. Bir yandan da Sarp’ın içine kardeşi Umut’a ulaşabilmek için bir umut doğmuştu. Çünkü Melek Sarp’a bir kaset bırakmıştı. Fakat bu kaseti Sarp’tan başka bilenler de vardı. Gerçeklerin yine de bir şekilde ortaya çıkmaması gerekiyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.