Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 34. Bölüm: Kardeşi Kardeşe Kırdırdılar!

İçerde 34. Bölüm: Kardeşi Kardeşe Kırdırdılar!

Yalanların mumu yatsıya kadar yanar deyimini hepimiz biliriz. İçerde dizisinde söylenen yalanlar finale doğru açığa çıkmaya başladı. Önce Mert sonra Sarp derken gerçekler bir bir gün yüzüne çıkıyor. Show Tv de başladığı günden beri Pazartesilerin reyting şampiyonu olan İçerde, yine oldukça heyecanlı bir bölüm ile evlerimize konuk oldu. Bir an bile gerilimin düşmediği bölümden kesitleri sizlere sunmak istedik.

Kavgada Son Durum

Mert ve Sarp’ın kıran kırana mücadelesi geçen hafta ekranlara gelmişti. İçerde 35. bölüm de bu kavganın devam ile başladı. Mert ve Sarp’ın evin damından aşağı düştüğü anda sona eren bölümde ikilinin damdan düşerken bir dükkanın tentesine çarparak yere düştüğünü gördük. O düşme ile uzun süre kendilerine gelemediler. İnsanlar hemen yardım etmeye çalışsa da Mert ayılıp oradan koşarak uzaklaştı. Sarp ise ayılmaya çalışıyordu. O anları büyük bir zevkle izleyen bir de Coşkun vardı. Coşkun hemen Sarp’ın yanına gitti ve onun için sağlık ekiplerini çağırdı.

Celal ise intikam yeminini yerine getiriyordu. Füsun, Eylem ve Barış’ın saklandığı evde yangın çıkardı. Bu eve gönderilen Davut bir hamle ile Füsun anneyi kaçırdı. Evdeki diğer kişiler kendilerini dışarı zor atarken, evden dışarı çıkamayan Füsun annenin öldüğünü sandılar.

Celal Baba ise Yusuf komiser ile hesaplaşıyordu. Yusuf Komiser aslında uğraştığı kişi olan Sarp’ın o kadar basit biri olmadığını ve nasıl gözü kara biri olduğunu anlattı. Bu konuşmada Celal’e bir nevi göz dağı verdi.

Celal İntikama Doymuyor!

Mert yaralı halde Celal’in yanına gelmişti. Geldiğinde Sarp’ı elinden kaçırdığını söyledi. Celal Baba her ne kadar bu duruma çok sinirlense de ; annesini kaçırdığı Sarp’ı avucuna almanın yakın olduğunu biliyordu. Celal Baba daha sonra Sarp’ın hastanede yattığını öğrenince adamını onun üstüne saldı. Celal’in adamı Sarp’ı öldürmek için hastaneye giderken Sarp olacaklardan habersizdi. Ta ki adam nefretle lafla söyleyene kadar. Sarp onu öldürmeye gelen adamı son anda fark etti ve kendini savunmaya geçti. Adam ile dövüşen Sarp en sonunda elinden kurtuldu.

Eylem ise emniyete geldiğinde yanan evden bir ceset çıkmadığını söylediklerinde önce bir oh çekti. Ardından ise Sarp’ı aradı. Tabi ki Sarp’ın telefonunu açan Mert oldu. Eylem telefonun karşısındakinin Sarp olduğunu sanarak annesini Celal’in kaçırdığını söylediğinde Mert şok oldu. Sözü alan Mert her ne kadar bu olay ile bağlantım yok dese de Eylem ona inanmadı. Ama Mert ona söz verdi. Füsun anneyi sağ salim kurtaracaktı.

Yeşim’in ise kendini affettirme çabaları vardı. Bir yandan Celal’e yaranmaya çalışırken bir yandan da Fulya’dan kurtulmasını istiyordu.

Füsun Annenin Cesareti

Davut kaçırdığı Füsun’u bir depoda bekletiyordu. Füsun anne büyük bir cesaret örneği gösteriyordu. Onlardan korkmadığını, oğlu bir polis olduğu için onu gelip kurtaracağını söylüyordu. Davut ise acımadan Sarp’ı bitirme planını anlattı. Celal’in planında Füsun anneyi yem olarak kullanarak Sarp’ı tuzağa çekeceklerdi.

Bu haberi Yusuf Komisere de verdiler. Yusuf Komiser hemen Füsun annenin kurtarılması için çalışmalar başlattı. Hem Sarp için hem de ailenin geri kalanları için koruma sayısını arttırdı. Buna rağmen en korktuğu şey Sarp’ın, annesinin peşine düşmesiydi. Keza öyle de oldu. Eylem’i arayan Sarp annesinin rehin olduğunu öğrenince çıldırdı.

Ardından önce Celal aradı Sarp’ı. Annesinin elinde olduğunu ve onunla teke tek buluşmayı istedi. Bu buluşmaya Yusuf Komiser onu tek göndermeyecekti. Buna göre bir plan yaptılar. Bu planda Mert dinlenecekti. Çünkü Sarp’ın telefonu ondaydı. Keza bu planla gerek kalmadan Mert onları aradı. Füsun teyzenin onun için çok önemli olduğunu ve Celal Babanın haberi olmadan onu kurtaracağına söz verdi. Eylem’in de bu durumdan haberi vardı. Bu yüzden Mert’i aradı ve eğer Füsun annenin kurtulmasına yardım ederse onunla tekrar bir araya gelebileceğini söyledi. Aslında bu bir yalandı. Eylem, Füsun annenin kurtarılması için Mert’e bu yalanı söylemek zorunda kaldı.

İçimizdeki Düşman!

Alyanak, Kudret’i elinde bulunduran Altan’a kısa bir ziyaret yaptı. Bu ziyarette amacı Kudret’i onun elinde tutup tutmadığıydı. Keza bu amacına da ulaştı. Kudret’i elinde bulunduran Celal’in bu adamını alt edecekti. Bu sayede Kudret’i de kurtaracaktı. Barbaros neden Kudret’i kurtaracağız diye sorduğunda ise ”Kudret’i kurtararak Celal’in üstüne salacağız, Kudret bizim can simidimiz olacak” dedi. Böylece hem bizim paramız cebimizde kalacak hem de Kudret ve Celal’in hışmından kurtulacağız dedi.

Mert ise Sarp ile iş birliği yaparak Füsun anneyi kurtarmaya gitti. Tabi bu durumdan Celal ve adamlarının haberi yoktu. Füsun annenin rehin tutulduğu depoya giden Mert orada Füsun anne ile konuştu. Tabi Füsun anne, Mert’in niyetinden haberi olmadığı için ona çok ağır konuştu. ‘İçimizdeki düşman’ dediği Mert ona gönül koymadı. O anlarda Sarp gelip annesini kurtardı. Tabi ona Mert de yardım edince Füsun anne şok oldu.

Sarp Tuzağa Çekilmeye Çalışılıyor!

Mert’in vefa borcu olarak gösterdiği Füsun anneyi kurtarma meğer aslında Celal ile bir anlaşmadan ibaretmiş. Füsun annenin günahsız olduğunu, Mustafa kaçırıldığında yardım etmiş olmasını göz önünde bulunduran Celal, Füsun’un bırakılmasına ikna olmuş gibiydi. Sarp’ı ele geçirmenin daha sessiz bir yoldan yapılması için de bu iyi bir plandı. Sarp ve Füsun eve dönerken Mert tüm bu olanları Sarp’a anlattı. Sarp artık kaçış yolu olmadığını biliyordu. Bu gerçeğe razı oldu ve son kez ailesi ile vedalaştı.

Mert arabada Sarp ile konuşurken bunları neden yaptığını sordu. Mert ise ”eğer bunu yapmasaydım ikiniz de ölecektiniz” dedi. Sarp ise onu bu kararından vazgeçirmeye çalıştı. Onu emniyete götürerek her şeyi itiraf etmesini istedi. Ama Mert, Celal babaya ihanet edemeyeceğini söyledi ve bu itirafı reddetti.

Celal ve Sarp Hesaplaşıyor!

Sarp daha sonra Celal’in karşısına getirildi. Celal ile Sarp burada fena hesaplaştı. Sarp ne kadar korkusuz olduğunu ispatlarken, Celal de şu ana kadar ona oynanmış en büyük oyunun bu olduğunu ve bu ihaneti hiçbir zaman affetmeyeceğini söyledi. Celal beni nasıl kandırdın diye sorduğunda ise, Sarp ”sen alt tarafı çocuk kaçıran bir zavallısın” dediğinde Celal öfkeden kudurdu.

Sarp’ın dedikleri, Celal’in yüzüne vurduklarına artık fazla gelmişti ki Celal silahı onun başına dayadı. Sarp ise ölmekten korkmadığını sadece ”kardeşinin kim olduğunu söylemesini” istedi. Yusuf Komiser ise Sarp’ın tutulduğu yeri tespit etti ve tüm ekipleri ona yardıma gönderdi. Herkesin aklında neden Yusuf komiser için Sarp’ın bu kadar önemli olduğunu merak ediyordu. Celal ise değil kardeşinin Sarp’a söylemeyi onu öldürmesi için Mert’e emir verdi.

”Yarım Bıraktığın İşi Tamamla”

Mert silahı Sarp’ın alnına dayarken; Sarp gram korkmuyordu. Tam Sarp’ın işini bitirecekken Yusuf komiser geldi ve çatışmaya girdiler. Celal bu çatışmada Komiseri vurdu. Komiser o yaralı hali ile Sarp’ı yerde yatarken gördü. Oğlum diyerek ağladığı Sarp’a buradan sağ kurtulursan başladığımız işi bitir dedi.

Mert daha sonra Sarp’a doğru 3 el ateş etti. Ama Mert onu vurmamış, daha sonra bir anda ayağı kalkan Sarp; Komiserin vurulduğunu gördü. Komiser Yusuf’un yaşayıp yaşamayacağı yeni bölümde belli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.