Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 35. Bölüm Fragmanı – 22 Mayıs

İçerde 35. Bölüm Fragmanı – 22 Mayıs

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan İçerde’nin 34 bölümü geride kaldı. Bu hafta yayınlanacak olan 35. bölümde ise heyecan yine doruk noktada olacak. Yusuf Müdür’ün Celal’in adamları tarafından vurulmasıyla işlerin daha da karıştığı dizide bir türlü Sarp ve Mutlu olamıyor. Yusuf Müdür vurulması ile tek kalan Sarp artık yalnız başına bu işin altından kalkmaya çalışacak.

Yusuf Müdür’ün vedası ile gözyaşlarına boğulan Sarp ve Yusuf Müdür’ün oğlu Gökhan hem dizidekiler hem de ekran başındaki seyirciyi derinden etkiledi. Fakat Yusuf Müdür’ü vuran silahın Sarp’ın elinde olması Sarp için kötü sonuçlar doğuracak gibi. Sarp’ın polis olduğunu Yusuf Müdür dışındaki teşkilat yetkilileri bilmediğinden dolayı Sarp zor durumda kalıyor. Sarp’ın polis olduğunu nasıl göstereceği ise merak meselesi… İçerde dizisinin 35. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

İçerde 34. Bölümde Neler Oldu?

Sarp ve Mert’in arasındaki düello ikisinin de yara almadan kurtulmasıyla sonuçlanmıştır. Fakat iki cephe arasındaki savaş bu sefer Celal yüzünden bir kere daha kızışır. Celal’in Füsun’u kaçırması ile Sarp ve Mert bir kere daha birlikte hareket eder.

Bu esnada ise Kudret kaçmayı başarır. Celal ise Kudret’ten önce Sarp’ın hesabını kesmenin peşindedir. Celal Sarp’ın polis olduğunu öğrendikten sonra ilk defa Celal ile karşı karşıya geldiğinde içindeki her şeyi döker. Mert ise öz kardeşi olduğunu bilmeden Sarp’a silah doğrulturken diğer yandan Sarp’a ne olacağı ise bilinmemektedir.

İçerde 35. Bölüm 2. Fragmanı

İçerde 35. Bölüm 3. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.