Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 35. Bölüm: Yılmaz Kardeşler Kavuştu!

İçerde 35. Bölüm: Yılmaz Kardeşler Kavuştu!

”Gerçeklerin ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır” sözünü bilirsiniz. Gerçekler er ya da geç gün yüzüne çıkmak isterler. İçerde dizisinde söylenen yalanlar, gizlenen gerçekler ve sırlar bir bir açığa çıktı. Belki de en büyük sır olan kardeşlerin akıbeti de İçerde 35. bölümde açığa çıkıyor.

Sarp Katil Sanılıyor!

Sarp’ı öldüremeyen Mert, Yusuf Müdür’ün ölümünü onun üstüne yıkarak Celal Baba ile kaçtı. Sarp uyandığında Yusuf Müdür’ün cansız bedenini karşısında görünce üzüntüden resmen kahroldu. Tam o anda Yusuf Müdür’ün ekibi içeri girdiğinde Sarp’ı müdürün başında, elinde silahla beklerken buldu. O anlara anlam veremeyen ekip, Sarp’ın Yusuf Müdür’ü öldürdüğünü düşündüler. Sarp ise kendisine çekilen silahlara anlam veremeden bu işi kendisinin yapmadığını söylese de ekip ona inanmadı. Sarp gizli polis olduğunu ve Yusuf Müdür ile bir plan üzerine Celal’in adamı olduğunu söyledi. Ama Sarp’a kimse inanmadı. En çok da Yusuf Müdür’ün oğlu öfkeliydi. Babasının cansız bedenini gören Gökhan ne yapacağını bilmiyordu. Sonunda Sarp’ın dediklerinin kanıtlanması için onu emniyete götürüp nezarethaneye attılar. Konu ile ilgilenmesi için de yeni bir Emniyet müdürünün gelmesini beklediler. Sarp, içine düştüğü durumdan dolayı kafayı yemiş durumdaydı.

Mert Gerçekleri İtiraf Ediyor!

Celal’in adamlarından biri onu arayarak Sarp’ın ölmediği haberini verdi. Bunun üzerine Celal tüm ailesi ile tanıştırmaya getirdiği Mert’e hesap sormaya başladı. Mert’e gerçekten Sarp’ın kafasına sıkıp sıkmadığını sorduğunda Mert bunu yapamadığını itiraf etti. Yusuf Müdür’ün öldürülmesinden sonra bir de Sarp’ı vurmanın çok ağır olacağını söyledi. Bunun üzerine Celal sinirden kudurdu ve bundan sonra Sarp’ın intikam için peşlerine düşeceğini söyledi. Organizenin de bu olaydan sonra onların peşini bırakmayacağını anladılar.

Gökhan’ın Hainliği!

Sarp’ın gizli görev dosyasına bakması için yeni bir müdür atanmıştı. Bu müdür Sarp’ı sorgulayınca gerçeklerin ancak emniyet veri tabanında kayıtlı olan bilgilerden bulunabileceğini söyledi. Bu amaçla Sarp nezarethaneden çıkarıldı ve sahip olduğu kodu söyledi. Bu kodu Yusuf Müdür’ün oğlu Gökhan bilgisayarda sorgulayınca gerçekten de Sarp’a ait bilgileri buldu. Sarp’ın bir polis olduğunu ve gizli görevi ile ilgili tüm ayrıntıları bilgisayarda bulmuştu. Fakat Sarp’a olan öfkesinden dolayı tüm bilgileri el çabukluğu ile sildi. O anlarda herkes Gökhan’ın ağzından çıkacak lafları bekliyordu. Gökhan onun bir polis olmadığını söylediğinde ortalık karıştı. Sarp bu ihtimale inanmak istemediği için kendisi bilgisayara baktı ama kayıtları bulamadı. O anda kendini kaybeden Sarp apar topar nezarethaneye geri götürüldü.

Gökhan daha sonra babasını morgda ziyarete gittiğinde onu öldürenler her kim veya kimler ise teker teker intikam alacağını söyledi. Bunun için sıradaki ilk isim Sarp’tı. Diğer yandan ise Celal Baba; Sarp ve organizenin üstlerine çullanmaması için Mert ile plan yapmıştı. Bu plana göre Davut takip ettiği Gökhan’ın karşısına çıktı ve Sarp’ın bir polis olduğunu fakat kirli ve iki yüzlü bir polis olduğunu söyledi. Bu gerçeğe Gökhan inanmayınca babasının telefon mesajlarına bakmasına istedi. Gökhan, babasının telefon mesajlarına baktığında Sarp’a ait tüm bilgileri yok etti ve bu işten polis olmakla kurtulamayacaksın dedi. Sarp tüm ısrarlarına rağmen polis olduğuna kimseyi inandıramadı. Son umudunu Gökhan’a güvenmekle kaybetti. Gökhan’a arşivde kendisine ait bir dosya olduğunu ve bu dosyayı yeni müdüre gösterirse polis olduğunu kanıtlayacağını söyledi. Gökhan ise bu nefreti ile var olan dosyayı bulduktan sonra yok etti.

Sarp Kaçtı!

Celal bir öldürme planı yaparak Sarp’ı kaçırmaya çalışıyordu. O emniyette sorgudayken Sarp hapse gidiyordu. O anlarda Sarp, Alyanak ve ekibi tarafından kaçırıldı ve daha sonra serbest bırakıldı. Alyanak bu defa Celal’den hızlı davrandı ve Sarp’a hayatının şansını eline verdiğini söyledi. Tüm bu kurtarma planı aslında Kudret’in Sarp’ı Celal’in üstüne salma planıydı. Sarp daha sonra soluğu evinde aldı ve Celal’i öldürme planı için tüm gerekenleri aldı.

Sarp daha sonra Yusuf Müdür ile yaşadıkları aklına geldi ve onun söylediği bir söz üzerine Celal’in gözünü korkutarak onu zayıflatacak şeyleri yapmaya karar verdi. İlk fırsatta Celal’i aradı ve çok hiddetli bir konuşma yaptılar. Bu konuşmada Celal, Sarp’ın Coşkun’u öldürmediğini de öğrendi. Celal onun son hamlesi ile iyice korktu ve üstün güvenlik önlemleri aldırdı.

Kilit Adam Coşkun

Celal, büyük tehlike arz eden Coşkun’u ortadan kaldırmak üzere plan yaptı. Coşkun önce Celal’in adamları tarafından ele geçirilse de Sarp’ın çevikliği ile kurtarıldı. Bunun üzerine Coşkun hemen Mert’i aradı ve ona ailesini vereceğini söyledi. O anları Celal dışarıdan izliyordu. Mert gerçekten ailesine kavuşacağı mutluluğu ile Celal Baba’ya ihanet etmekten çekinmedi. Celal ise bu duyduklarından sonra iki kardeş ile baş edemem diye düşündüğü için Mert’e engel olmaya çalıştı.

Coşkun elinde silah ile Mert’i karşıladığında, Celal de onları arıyordu. Coşkun Mert’e, Celal Baba’yı kastederek ”o köpeği buraya getirmeyecektin” dedi ve Mert’i vurdu. Göğsünden vurulan Mert yere yığıldı. Celal gelip de yerde yatan Mert’i gördüğünde Coşkun çıka geldi ve bu defa tetiği Celal’e doğrulttu. Daha Coşkun silahına davranmadan Mert ateş ederek Coşkun’u vurdu. Meğer Mert çelik yelek giymişti ve yıllar önce ”senden hesap soracağım” dediği Coşkun’la hesabını kapattı.

Mert’in Tercihi Celal Oluyor!

Mert, ailesini vermesi karşılığında Coşkun ile görüşmüştü. Ama Celal Baba’yı kurtarmak için Coşkun’u öldürünce ailesine ait bilgileri alabilme ihtimali de ortadan kalktı. Bunun üzerine Celal ”ailen değil de beni seçtin” diyerek Mert’e sarıldı. O anlarda ise zamanı geldiğinde kardeşin yerine yine beni seçeceksin diyerek iddialı konuştu.

Büyük Kavuşma!

Ve aylardır o beklenen sahne ekranlara geldi. Sarp ve Mert daha önce ölümüne düello yaptıkları yere tekrar geldiler ama bu defa gözyaşları içindeydiler. Daha sonra uzun uzun birbirlerine bakıp olanları sindirmeye çalıştılar. Sarp kardeşine ”içerde misin Umut” diye seslenirken , Mert de ”içerdeyim, abi” dediğinde, daha fazla dayanamayıp birbirlerine sarılarak ağladılar. O anlarda hepimiz duygusal anlar yaşadık ve iki kardeşin mutluluk ile karışık hüznüne ortak olduk. O sırada Coşkun da aynı terasta onları izliyordu. Sarp ve Mert’in gerçekten kardeş olduğunu öğrenmesi, Coşkun’un kafasında canlandırdığı bir görüntü müydü? Yoksa her zaman olduğu gibi yine izleyiciye henüz gösterilmeyen oyunlar mı oynanmıştı?

İçerde 36. bölümden yayınlanacak olan ilk sahneler veya fragmanda bu konu ile ilgili kesin bilgilere ulaşacağız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.