Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 35. Bölümden İlk Sahne Yayınlandı!

İçerde 35. Bölümden İlk Sahne Yayınlandı!

İçerde dizisinin herkesi ekran başına kilitleyen 34. bölümünün hemen ardından dizinin 35. bölümü ile ilgili önemli tüyolar veren ilk sahne tanıtımı yayınlandı. Şimdi herkes merak içinde dizinin 35. bölüm fragmanını beklemeye başladı.

İçerde dizisinin 35. bölümünde Yusuf Müdür ölüyor mu? Peki, Sarp bu durumdan nasıl kurtulabilecek? Yusuf Müdür’ün ölmesi ile Sarp adeta aklını kaçırmış gibi oluyor ve Yusuf Müdür’ün babası gibi olduğunu söylüyor. Peki, ona gerçekten de inanacaklar mı? Yoksa Sarp’ı çok daha zor günler mi bekliyor?

Herkesten saklanan bu gerçek bu defa Sarp’ın sonunu hazırlıyor olabilir. Çünkü Sarp’ın gizli bir şekilde polislik yapıyor oluşunu herkese inandırması özellikle Yusuf Müdür öldükten sonra neredeyse imkansız gibi görünüyor.

İçerde dizisi 35. bölümü ile 22 Mayıs Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında olacak!

İçerde 34. Bölümde Neler Oldu?

İçerde’nin son bölümünde Celal, Füsun’dan sonra Sarp’ı kaçırıyor. Ancak tüm izleyenleri şok edecek bir biçimde Yusuf Müdür vuruluyor. Öte yandan Yusuf Müdür Sarp’ın polis olduğunu teşkilata duyurmadığı için bu olayın Sarp’ın üstüne kalma tehlikesi var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.