Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 36. Bölüm: Tüm Gerçekler Açığa Çıkıyor!

İçerde 36. Bölüm: Tüm Gerçekler Açığa Çıkıyor!

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi İçerde yepyeni bölümü ile izleyicileri ile buluştu. İçerde’de hikayenin sonuna yaklaşırken, tüm meseleler de açıklığa kavuşuyor. Başrollerini Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy gibi oyuncuların paylaştığı dizide yine en az diğer bölümler kadar heyecanlı bir bölüm daha ekranlara geldi. İçerde 36. bölümden derlediğimiz kesitleri sizlerin huzuruna sunalım.

Polis Ekibi Sarp’ın Peşinde!

Geçen bölüm Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu öğrendiği ve kavuştuğu sahnede sona ermişti. Yeni bölüm bu sahnenin devamında ilerlerken bir gün öncesine gidilerek aslında olay örgüsünde neler olduğu bize gösterildi. Meğer Sarp, Coşkun’un peşine düşmüş. Bu uğurda ise gözü dönmüş olan Sarp emniyetten daha önce Coşkun için araştırma yapmış olan Sema polisten yardım istedi. Sema ise ona teslim olmasını söylese de Sarp onu rehin aldı ve Coşkun’a götürmezse her şeyi yapabileceğini söyledi.

Mert’in telefonuna ise esrarengiz bir mesaj geldi. Bu mesajda ailesi ile ilgili bilgi vereceğini söylüyordu. Bunun üzerine mesajın peşinden giden Sarp bir konfeksiyon atölyesinde buldu kendini. Daha sonra elinde silah teyakkuzda iken Coşkun’un onu bayıltması ile yere düştü. Ayıldığında Coşkun onu bağlamış ve onun hali ile eğleniyordu. Mert’e babası ile ilgili gerçekleri anlatırken onunla dalga geçmekten de kendini alamıyordu. Tipik Coşkun işte. İkili arasında önce ağız dalaşı sonra da kavga yaşanırken, o anlarda içeri Sarp’ın girmesi ile arbede yaşandı. O arbedede Mert hemen kaçıp saklandı.

Paylaşılamayan Adam Coşkun!

Mert depodan kaçamadan Sarp onu yakaladı. Sarp, Mert ile olan meselesini çözmeye çalışırken, Mert ondan yalvararak 5 dakika istedi. 5 dakikalığına Coşkun ile konuşmak isteyen Mert; ailesine dair gerçekleri Coşkun’un söyleyeceğini söyledi. Mert bir abisi ve bir annesi olduğunu Sarp’a söyleyince Sarp çok şaşırdı. O anlarda kimsin sen diye soran Sarp’a kim olduğumu ben de bilmiyorum derken, bir anda Coşkun çıkageldi. Bu ikilinin hesaplaşmasında araya giren Coşkun aslında Mert’in Umut olduğunu söylediğinde ikisi de inanmadı.

Coşkun ise gerçekler, en başından bir bir anlatmaya başladı. O anlattıkça Sarp ve Mert söylediklerine inanamadı. Çünkü bu anlatılanlar gerçek ise çok kötü bir tesadüftü. Mert ve Sarp geçmişteki bölük pörçük anılarını birleştirerek söylenenlerin gerçek olup olmadığını tarttığında Sarp tüm söylenenlerin doğru olduğunu anladı. Ardından Mert de anılarını birleştirince Coşkun’un doğru söylediğini anladı ve ikili mutlulukla karışık bir hüzün dalgası içinde dakikalarca sarılarak ağladı.

Yılmaz Biraderlerden Celal’e Büyük Tuzak!

Ekrana gelen sahnelerde meğer tüm olanlar bir plandan ibaretmiş. Mert ve Sarp kendileri ile ilgili gerçekleri öğrendikten sonra bunun bedelini Celal’e ödetmeye yemin ettiler. Bu yüzden Sarp’ın gözdağı vermek için yaptığı araba patlatma, Celal’in yastığının altına mermi koyma hepsi planın parçasıymış. Ayrıca bu tuzağa Coşkun’u da dahil ettiler. Coşkun’a fünye takarak sanki ona ölmüş süsü verdiler. Bu sayede Mert hem Celal’in güvenini kazandı hem de Sarp ile planında başarılı oldu. Tüm bunlar yaşanırken Celal olanlardan habersizdi. Yılmaz biraderler ise Celal’i tuzaklarına çekmenin zevkini paylaşıyordu.

Mert ise bir yandan da Füsun Anneye kavuşmanın hasreti ile yanıp tutuşuyordu. Her ne kadar Mert bir an önce annesine kavuşmak istese de, Sarp tamamen Celal’i ortadan kaldırmadan bu işin güvenli olmayacağına onu ikna etti. Ama Füsun annenin, oğlu Umut ile ilgili söyledikleri Mert’i gözyaşlarına boğdu. Füsun anne sanki bir şeyler hissetmiş gibi önce sevindi sonra hüzünlendi. Mert ardından aşık olduğu kadını Eylem’i aradı ama Eylem onu hala Celal’in kötü adamı ve kendisine ihanet eden biri gibi gördüğü için Mert ile çok ağır konuştu. Bunun üzerine Mert tüm bu yaşattıkları için Celal’den bir bir intikam almaya yemin etti.

Kudret’ten Büyük Meydan Okuma

Kudret bu intikam savaşına sürekli kazananın değişmesinden dolayı çok sıkılmıştı ve Celal’e meydan okumanın zamanının geldiğini düşünüyordu. Alyanak’a giyinip kuşanıp adamlarını silahlandırıp Celal’in mahallesinde gövde gösterisi yapmaları gerektiğini söyledi. Ardından Alyanak tüm her şeyi hazırladı ve mahalleye indiler. Her ne kadar Alyanak bunu yapmanın amacının ne olduğunu ve çok tehlikeli olduğunu söylese de Kudret bu lafları takmadı. Tüm mahalleye aslında kendisinin Celal’den bir gıdım bile korkmadığını ve elini kolunu sallaya sallaya onun mahallesinde dolaştığını gösterdi. Ve Kudret ” ya ben ya da Celal artık yarından itibaren doğan güneşi görmeyecek” diyerek büyük meydan okumayı ilan etti.

Yılmaz Kardeşlerin Planına Kudret Darbesi!

Celal yarım kalan işini bitirmek istiyordu. Bu yüzden hemen Sarp’ı aradı ve onunla buluşmak istedi. Bunun üzerine Sarp bir plan yaptı. Kendini yem olarak Celal’in önüne atacak ve sonunda da Mert abisini kurtaracaktı. Keza tüm hazırlıkları yaptılar. Mert’e bir dinleme cihazı takıldı ve Celal ile buluştuğunda Yusuf Müdür’ü öldürmesi ile ilgili her şeyi itiraf etmesi halinde kayıt altına alacaktı. Sarp ise Yusuf Müdür’ün cenazesine giderek kendini Davut’a yakalattı. Bu plana göre Davut rehinesini Celal’e getirecek, Celal de Sarp’ı öldürmesi için Mert’e görev verecekti. Mert ise bu defa silahı abisi Sarp’a değil Celal’e doğrultarak büyük intikam alacaktı. Keza tüm plan yapıldı ve her şey rayında giderken Kudret, Mert’in yoluna çıktı ve Mert’i kaçırdı. Celal’i arayarak eğer oğlunu çok seviyor ise gelip kurtarmasını istedi. Celal sırf Mert’i kurtarmak için yolunu değiştirdi ve Kudret’in dediği yere geldi.

Sarp için Davut’a emir verdi aracını köşeye çekip onu vurması için. Ama Sarp buna izin vermedi. Araca kaza yaptırarak kendini kurtardı ve ilk fırsatta kardeşi Umut’u kurtarmak için yola koyuldu. Alyanak’ı aradığında Mert’in yerini söylemedi. Fakat Celal bu defa Alyanak’ı aradı ve eğer Kudret’e ihanet ederse, onu tahmin edemeyeceği kadar mükafatlandıracağını söyleyince Alyanak hemen taraf değiştirdi. Böylece Kudret mezarlıkta Mert ile bir başına kaldı. Silah zoru ile Mert’i Nermin’in mezarına götürürken Celal, adamlarını dört bir yandan sarmıştı. Daha sonra Celal’in emri ile büyük bir çatışma başladı. Kudret kendine siper ettiği Mert ile Celal ve adamları ile çatıştı. Tam Mert’i vuracakken Sarp çıkageldi. Sarp başına silah dayadığı Kudret’e Mert ile ilgili gerçekleri söyleyince Kudret şok oldu. Kudret Mert’e bakarak ”sen Füsun’un oğlusun ” dedi. Duyduklarına inanamayan Kudret gençleri salarak ” o Celal’i oymadan dönmeyin” dedi ve tüm silahını Celal’e doğru boşalttı. Celal’in silahından çıkan kurşunlar ile vurulan Kudret, son nefesinde Nermin’in mezarına uzanıverdi. Mezara uzandığında ” Nermin’im, senin yanında can vereceğim, senin için geldim çiçeğim benim ” diyerek Nermin’e seslendi. Kudret daha sonra Celal’e dönerek son nefesinde ”nihayet, nihayet” diyerek bu hesaplaşmanın da bittiğini ilan eder gibiydi. Yapımcılardan kesin bir açıklama gelmese de bu sahne ile Uğur Yücel’in İçerde dizisine veda ettiğini söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.