Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 37. Bölüm: Evlat Hasreti

İçerde

İçerde 37. Bölüm: Evlat Hasreti

Show Tv de yayınlanan reyting rekortmeni dizi İçerde yine nefes kesen bir bölümü ile ekranlara geldi. Finale son 3 bölüm kala izleyicileri de büyük bir heyecan sarmış durumda. Celal , Mert’in büyük sırrı öğrendiğini öğrenecek mi? Yılmaz biraderler Celal’i bitirme planında başarılı olacak mı? gibi birçok sorunun cevabını da büyük bir merakla almayı bekliyoruz. İşte ekranlara gelen İçerde 37. bölümden sizler için derlediğimiz özel anlar ve özel sahneler…

Sarp Yakalanıyor Mu?

Geçen hafta mezarlığa Mert’i kurtarmak için giden Celal burada Kudret ile hesaplaşmasında kazanan taraf oldu. Kudret önce öldürmek için ele geçirdiği daha sonra ise Sarp’ın gelip kardeşi olduğunu söylemesi ile Mert’i serbest bıraktı. Yılmaz Biraderler , Celal’i bitirme planını Kurdet’a anlatınca Kudret intikam işini bu kardeşlere bıraktı. Celal ise Kudret’i öldürdükten sonra hemen Mert’i aradı. Mert’i bulduklarında derin bir oh çeken Celal, Davut’un onu araması ile morali altüst oldu. Sarp’ın mezarlıkta olduğunu gören Davut onun peşine düştü. Her ne kadar Sarp’ı tam yakalayacak olsa da Sarp bir şekilde yine kaçmayı başardı. Davut elinden kaçırdığı Sarp’ı Celal’e anlattığında öfkesinden deliriyordu. Bunun üzerine Coşkun’a giden Sarp diğer yandan Celal baba ve Mert tarafından aranıyordu. Davut’un beceriksizliği yüzünden iş onlara düşmüştü. Celal her ne kadar bu defa Sarp’ı yakalayacağına emin olsa da bu mümkün olmadı. Mert ise sanki hala düşmanıymış gibi nefret ettiği abisini arayıp durduğunda Celal’e renk vermemeye çalışıyordu.

Mert onların saklandıkları deponun arkasından gelip ikisini de kurtardı. Tam onları depodan çıkardığında Davut ile karşılaştı. Davut ise Mert’in o halinden ve depoda gördüklerinden sonra bir şeylerden şüphelenmeye başladı. Celal’in adamı ile konuşmasından sonra Mert’in dedikleri ile onun dedikleri çelişince iyice şüpheye düştü. Davut tüm şüphelerini Celal’e açtığında ise Celal başta dediklerine inanmadı. Zaten o sırada odaya Yeşim girip Eylem’in yaptığı haberi gösterdi. Bu sinir hali ile Davut’un dediklerini unutan Celal ; Eylem’i öldürme emri verdi. Davut Mert’in haberi olmadan Eylem’i bitirmek için hazırlık yaptı.

Celal’in Öldürme Emri!

Celal’in Eylem’i öldürmesi için Davut’u görevlendirmesi ile Davut kızı tuzağa çekmek için tüm planları yaptı. Eylem’e Sarp’ın polis olduğuna dair şeyler bildiğine belirten bir paket göndereceğini söyledi. Eylem kabul edip ev adresini verince kurye kılığında bir paket göndererek onların ev adresine ulaştı. Mert ise bu durumu öğrendiğinde hemen Sarp’a haber verdi. Her ne kadar Celal bu öldürme emrini Mert’ten saklamak istese de başarılı olamadı.

Davut adrese gittiğinde içerde onu Barış elinde bıçakla bekliyordu. Her ne kadar Davut’u yaralamayı ve evdekileri korumayı istese de başarılı olamadı. Davut içeri girdiğinde hem Barış’ı etkisiz hale getirdi. Hem de odada Eylem ve Füsun’u buldu. Bunun üzerine ”bir taşla iki kuş” diyerek Sarp’ın ailesini tamamen katletmek için hazırlık yaptı. Tam onları vuracakken içeri Sarp girdi ve Davut’u vurdu. Sersemleyen Davut Sarp’ın boşluğunu fırsat bilerek evden kaçtı. Sarp ona yetişmeye çalışsa da başarılı olamadı. Sarp ailesini sağ salim kurtarınca Eylem’e bu tuzağa düştüğünden dolayı kızdı. Füsun oğluna bizim tehlikede olduğumuzu nasıl haber aldın dediğinde ise Sarp dilinin ucuna gelse de Mert’in söylediğini söyleyemedi.

Gökhan’ın İtirafı!

Sarp sürekli olarak polis olduğunu söylemesine rağmen kimse ona inanmıyordu. Bunun üzerine Sema komisere onun polis olduğunu bilen başka biri olduğunu söyledi. Feridun komisere sormalarını istedi. Bunun üzerine yeni müdür herkesin yanında Feridun komiseri aradı ve Sarp’ın polis olup olmadığı teyit etti. Feridun komiser ise Sarp’ın bir polis olduğunu fakat daha önce mafyacılık oynadığı için birkaç defa Yusuf müdürün vurulmasına neden olduğunu söyledi. Bu yüzden Yusuf müdür’ün ölümünde parmağı olabilme ihtimalinden dolayı onu yakalayıp sorgulamalarını emretti. Bunun üzerine yeni müdür olayı araştırmak için harekete geçecekken Gökhan yaptıklarını itiraf etti. Sarp’ın polisliği ile bu işten sıyrılmasını istemediği için ona ait kayıtları sildiğini söyleyen Gökhan; yeni müdür tarafından açığa alındı.

Davut Celal’i Uyarıyor!

Davut verilen görevi yerine getiremeyince yüzü gözü dağılmış bir biçimde Celal’in karşısına çıktı. Celal’e neden Sarp’ı elinden kaçırdığını ve şüphelerini anlatsa da Celal onun şüphelerine yer vermedi. Bunun yerine Davut’u odasından kovdu. Diğer yandan aklına ise bir soru düştü. Acaba Mert sırf Eylem’in yaşaması için Sarp ile iş birliği mi yaptı. Bunun üzerine sinirden kuduran Celal Yeşim’in onun karşısına çıkıp hesap sorması ile daha fena oldu. Yeşim daha fazla dayanamadığını ve oğlunu da alıp evden gideceğini söyledi. Mustafa da annesi ile gitmek isteyince Celal sinirden kudurdu ve Yeşim’i çiftlik evine gönderdi.

Mert tüm bu olanların şahidi iken Celal’in Mustafa’nın yanından Yeşim’i dövmesini eleştirdi ve ”bir çocuğu annesinden ayırman doğru değil” dediğinde Celal duyduklarından dolayı çok şaşırdı. Bu laflara bozulan Celal, Mert’i tersleyerek gönderdi. Bunun üzerine Mert yaşadıklarından dolayı Mustafa’ya destek olamaya gitti. Ona her şeyin düzeleceğine dair yemin verdi.

Mert’in 20 Yıllık Özlemi

Mert daha fazla ailesinden uzak kalamıyordu. Bu yüzden Sarp’ın evine gittiğinde evde herkesin bir masa başına toplanmış mutlu mutlu yemek yediğini görünce buna kayıtsız kalamadı. Hemen abisini arayıp ” 20 yıldır aile özlemi çekiyorum abi ne olur beni içeri al diye” yalvardı. Sarp her ne kadar içi acısa da buna izin vermedi. Çünkü annesi öğrenirse işler daha da karışır diye düşünüyordu. Sarp kardeşini alarak konuşmaya gittiğinde meğer Füsun anne onları takip etmiş. Sarp kardeşine Umut diye seslendiğinde Füsun yanlarına geldi ve gerçekleri öğrendi. Başta inanmasa da oğlunu bağrına basan Füsun ; oğlunu yalnız bıraktığı için, Mert ise ailesine böyle acılar çektirdiği için özür diledi. Ve böylece 20 yıllık hasret sona erdi.

Füsun anne Mert’i ilk gördüğü anda onda farklı bir şeyler hissettiğini itiraf etti. Şimdi bu duygularda yanılmıyordu. Mert ise ”annemi buldum” ve ” benim de artık bir ailem var” diye mutluluğunu haykırdığında birbirlerine sarılıyorlardı. Bu mutluluk bu kadar güzelken o anların şahidi bir vardı. Celal Baba aslında Mert’i takip etmişti. Sarp ve Mert’in konuşması ile çok şaşıran Celal daha sonra Füsun’un gelip gerçeklerin açığa çıkması ile şüphesinden tamamen emin oldu. Sarp’ın korktuğu başına gelirken Celal ise ne kadar çabalarsa çabalasın Sarp’a yenilmekten kendini alıkoyamadı. İçerde yeni bölümünde Celal tüm öğrendiklerinde sonra neler yapacak? Peki ya Mert daha fazla rol yapabilecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını İçerde 38. bölümde alacağız.

Devamı için tıklayınız..
Bize göre bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerde

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top