Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Büyük Kavuşma: İçerdeyiz abi!

22.05.2017
İçerde Büyük Kavuşma: İçerdeyiz abi!

Her hikayenin bir sonu vardır. Ama mutlu , ama mutsuz. Bazı hikayeler ise sonu mutlu veya mutsuz olması önemsenmeksizin kavuşmalar hafızaya işlenir. İçerde dizisinde birbirini bulmak için yıllarca çaba sarf eden , yanı başında olsa bile kardeşi olduğundan bir haber yaşanan bu kardeşlerin hikayesinde sona geliniyor.

İçerde 35. bölüm fragmanında yayınlanan sahnelerde duygu seli alıp götürüyor hepimizi. Sarp uzun yıllardır kayıp ola kardeşinin yaşadığını öğrendikten sonra başlayan serüveni hala devam ediyor. Kardeşini kaçıran adam Celal’e karşı verdiği mücadelede her şeyini kaybeden Sarp, bu uğurda mesleğinden ve sevdiklerinden de mahrum kaldı. Kardeşinin kim olduğunu bilen ve bu bilgiyi ona vermek isteyen herkes de Celal tarafından yok edildi.

Bu gizem artık son buluyor. Hepimiz ekran başında Sarp ve Mert bu defa kardeş olduklarını öğrenecekler diye hop oturup hop kalkarken; İçerde 35. bölümde gerçekler artık açığa çıktı. Daha önceki bölümde iki kardeşin ölümüne düello yaptığı terasta bu bölümde kavuşma var. Kimin gerçekleri söylediği ve onların nasıl öğrendiği bilinmeksizin; Sarp ve Mert’in ”kardeşim” diye sarılıp ağlaşmaları uzun süredir beklediğimiz bir sahne. Bu duygusal anları ve daha fazlasını Show Tv ekranlarında yayınlanacak İçerde 35. bölümününden izleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.