Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Celal Baba Sarp’ın Kim Olduğunu Öğrendi!

05.05.2017
İçerde Celal Baba Sarp’ın Kim Olduğunu Öğrendi!

İçerde dizisinde sona yaklaşılırken gerçekler de bir bir su yüzüne çıkıyor. İçerde 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda şok etkisi yaratacak bir durum vardı. İçerde yeni bölüm fragmanında Celal Baba Sarp’ın aslında kim olduğunu öğreniyor.

Önceki bölümlerde Mert polislikten atılınca Celal’in bir numaralı adamı olmuştu. Sarp ile daha yakınlaşan Mert onu yakından gözlemlemeye başladı. Sarp’ın davranışlarından şüphelenince de onu gizlice takibe aldı. Celal Baba ise Melek’in ölmeden önce bıraktığı kaseti ararken Sarp’ın da bu konunun peşinde olduğundan şüpheleniyordu. Celal Baba kaseti de izleyince durumun tehlikeli olduğunu anladı. Keza Sarp ulaşamadan kaseti aldı ve Sarp’ın gözlerinin önünde yok etti.

Hem Mert hem de Celal Baba iyiden iyiye Sarp’tan şüphe etmeye başlamıştı. Daha sonra Mert onu takibe aldı ve Yusuf Komiser ile konuşmalarına şahit oldu. Bu anları iyiye yormayan Mert tüm olanları Celal Baba’ya yetiştirdi. Dalga etkisi ile herkes Sarp’ın bir polis olduğunu öğrendi.

İçerde 33. bölüm fragmanında Sarp’ın annesinin bulunduğu lokantaya saldırıların olduğu görülüyor. İçerde yeni bölümünde Sarp cephesinde ciddi olayların olacağı kesin.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.