Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Çoşkun Gerçekleri Açıklıyor!

26.05.2017
İçerde Çoşkun Gerçekleri Açıklıyor!

İçerde dizisinde gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Celal Baba yıllardır Mert ve Sarp’tan sakladığı gerçekleri daha fazla saklayamaz hale geldi. Bu gerçeği bilen herkesi teker teker ortadan kaldıran, hatta bu uğurda kızını bile kaybeden Celal baba yine de bu inadından vazgeçmedi. İçerde’nin son bölümünde Coşkun artık gerçekleri söylemeye yemin etmişti. Bu yüzden Celal’i arayarak gerçekleri açıklayacağını söyledi.

Celal ise Mert’i kaybetmemek için Coşkun’u ortadan kaldırmalıydı. Bu yüzden Mert ve Coşkun buluşacakken onları takip etti. Coşkun ise Mert’in gelmesinin ardından Celal’in de orada olduğunun farkına varınca tartışmaya başladılar ve Coşkun Mert’i vurdu. Bunu üzerine Celal geldiğinde Mert’i yaralı buldu ve intikam için Coşkun’u arıyordu. Coşkun tam Celal’i vuracakken Mert can yeleği giyerek kurtulduğu için Coşkun’u vurdu ve Celal kurtuldu. Bir anda ekranlara gelen Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu öğrendiği sahneler aslında Coşkun’un rüyası olduğunu İçerde 36. bölüm fragmanında öğrendik.

İçerde 36. bölüm fragmanında hesaplaşmak için karşı karşıya gelen iki kardeş hakkındaki gerçekleri sonunda Coşkun açıklıyor. Mert kim olduğu ile ilgili gerçekleri Coşkun’un ” sen Umutsun” demesi ile öğreniyor. O anlarda ikili çok şaşırıyor ve Mert bu gerçeğe inanamıyor. Bakalım İçerde 36. bölümün yeni fragmanlarında konu ile ilgili ne bilgilere ulaşacağız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.