Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Dizisinden Bir Ayrılık Daha!

05.04.2017
İçerde Dizisinden Bir Ayrılık Daha!

İçerde dizisinde kötülük ile iyiliğin savaşını izlerken bu saflara katılan yeni karakterlerin de varlığını biliyoruz. İşte bu karakterlerden biri de Tuba Ünsal. Tuba Ünsal diziye Handan karakterini oynaması için 22. bölümde dahil olmuştu. Handan karakteri ile bir kumarhane işletmecisini oynayan Tuba Ünsal; 22. bölümden bu yana gerek Celal Baba ve Sarp ile çekişmeli sahneleri gerek ise Kudret’in sağ kolu olması konumu ile kilit karakterlerden birisi idi. İlk defa Sarp’ın kumar salonuna gittiğinde karşılaştığı Handan’ı, Celal Baba ve Sarp’a düşmanlığı ile bolca izledik.

28. bölüme kadar Kudret ile Celal Babaya karşı oynayan Handan; bu bölümde bir patlamaya kurban gittiğini gördük. 28. bölümde Celal Baba’nın oğlunu kaçıran Kudret çocuğun saklanması ve çocukla ilgilenmesi için Handan’ı görevlendirmişti. Bölüm boyunca Celal’in oğlu Mustafa’yı arama ve kurtarma girişimleri sonucunda başarılı olamayınca Kudret’i öldürme emrini adamlarına vermişti. Birkaç defa yapılan bu girişimler başarısız olmuş, daha sonra Davut’un planı ile Kudretin suikastçı yardımcısı Fulya ele geçirilmişti. Bir yandan Mustafa aranır iken bir yandan da Kudret’e tuzak hazırlığı yaptıran Celal, bu bölümde tüm emellerine ulaştı. Davut’un suikastçı Fulya’ya ; Kudret’in aracına bomba düzeneği yerleştirmesi sonucunda tuzak hazırlandı.

Ne Kudret ne de Handan bu tuzaktan haberi olmaz iken; Handan’ın araca binerek arabayı çalıştırması sonucu bomba patladı ve Handan orada can verdi. Kudret’in ” kızımmm” diyerek bağırdığı o sahneler oldukça acı vericiydi. Bu patlama sonucunda ilk akla gelen Handan’ın kesin olarak ölmüş olduğu idi. Nitekim diziden gelen açıklamada da Handan karakterinin kesin olarak öldüğü ve Tuba Ünsal’ın diziden ayrıldığı yönünde idi. Dizide Handan karakterinin öldüğü sahneyi şöyle bırakalım;

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.