Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Dizisinin Oyuncuları

İçerde

İçerde Dizisinin Oyuncuları

Dizinin Konusu

Eylül tam da kendisine yakışır şekilde dizi şöleni sunacak bizlere. Geçen sezondan devam eden diziler ve yeni sezonu başlayacak diziler tüm hızıyla eylülü bekliyor. Elbetteki bu dizilerden biri de konusuyla şimdiden merak uyandıran İçerde. Üstelik İçerde oyuncuları arasında ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’da bulunmakta.

Yayın tarihi 19 Eylül olarak açıklanan dizi birçok başarılı projede imzası olan Ay Yapım’ın dizisi. Köstebek isimli filmden esinlenerek yazıldı. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu ise Ertan Kurtulan‬ yazıyor. Deli Yürek, Kollama, Poyraz Karayel gibi çok takip edilen polisiye,macera dizilerinin senaristi olan Ertan Kurtulan’ın bu dizisi şimdiden merak konusu oldu.

İçerde oyuncularında ise  Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Nihal Koldaş gibi güçlü isimler yer almakta.

Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Umut(Aras Bulut) çocukken babaları işlemedikleri bir suçtan dolayı hapse giren iki ikiz kardeştir. Umut, yıllar önce kaçırılmış ve ismi Mete olarak değiştirilmiştir. Hayatına giren Melek sayesinde sokaktaki yaşamından kurtulmuş ve polis okuluna girmiştir. Kardeşi Sarp ise aynı okulu birincilikle bitiren bir öğrencidir. İki kardeşin yolları yıllar önce ayrılmasına rağmen yıllar sonra aynı okulda yeniden buluşmuştur. Mezuniyet töreninde Sarp’ın hocası Yusuf Kaya, yıllar önce Sarp’ın babasının tutuklandığı gerçeğini ortaya çıkartır. Bu duruma sinirlenen Sarp, hocasına silah çeker ve hapse atılır. Sarp’ı savunmak için gelen avukat Mete’ye de yardım eden Melek’tir. Sarp’ın hapse girmesiyle okulun gözde öğrencisi Mert olmuştur, Sarp ise hapisten çıktıktan sonra kötü adamların en güvendiği isim, bir köstebek haline gelmiştir.

Karadayı ve Ezel’in yönetmeni Uluç Bayraktar’ın çektiği İçerde dizisi, gerek senaryosu gerekse kadrosundaki güçlü isimleriyle 19 Eylül günü polisiye,macera sevenleri ekran başına kitleyecek.

Show TV ekranlarında nefeslerimizi tutarak izleyeceğimiz İçerde oyuncularına biraz yakında bakalım:

Oyuncular

1.Çağatay Ulusoy – Sarp

thumbnail_463331

23 Eylül 1990 tarihinde doğan Çağatay Ulusoy, 2010 Best Model of Turkey birincisi. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunu olan oyuncu, aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterini oynayan Çağatay Ulusoy, Feriha karakterinin ölmesiyle 3.sezonda Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu dizisinde devam etti. 2013 yılından Medcezir dizisindeki rolüyle ününü artıran Çağatay Ulusoy, Sarp karakteriyle İçerde oyuncularına dahil olmuş. Sarp, devlet adına bir mafya babasının yanında yetiştirilen bir ajandır. Hapse atıldığı için polis olamaz bu nedenle mafya babası Celal Karabaş onu yanına alır.  Kardeşi Umut küçük yaşlarda kaçırıldığı için onu tanımadan büyümüştür.

2.Aras Bulut İynemli – Mete

koray-parlak-marie-claire-man-aras-bulut-iynemli-1

25 Ağustos 1990 tarihinde doğan oyuncu, Beşiktaş Anadolu Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği mezunu. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle şöhreti yakalayan Aras Bulut, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şehzade Bayezid karakteriyle şöhretini arttırdı. Birçok reklam filminde de oynayan Aras Bulut, Mete karakteriyle İçerde oyuncuları arasında. Gerçek adı Umut olan Mete, kaçırıldıktan sonra ismi değiştirilmiştir. Mete, kaçırıldığı için ikiz kardeşi Sarp’ı tanımadan büyümüş ve  sokaklarda yasa dışı bir yaşam sürmüştür.  Melek’in desteğiyle polis okuluna başlayan Mete, Sarp’ın hapse girmesiyle polis okulunda ön plana çıkmıştır.

3.Çekin Tekindor – Celal Karabaş

cetintekindor

16 Temmuz 1945 tarihinde doğan Çetin Tekindor,  Ankara Devlet Konservatuvarından mezun. Yıllardır çeşitli tiyatro oyunlarında, dizilerde ve filmlerde oynayan usta oyuncu Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı gibi dizilerde, Anlat İstanbul, Babam ve Oğlum gibi ünlü filmlerde oynadı. Çetin Tekindor, Celal karakteriyle İçerde oyuncularına dahil olmuş. Dizide 8 cinayet işlemiş, uyuşturucu baronu olan Kebapcı Celil Karabaş bir mafya babası. Aynı zamanda, Sarp ve Mete çocukken babalarını para karşılığı hapse attıran kişidir.

4.Damla Colbay – Eylem

5673eb78c03c0e2ec85e6c02

1993 yılında İzmir’de doğan Damla Colbay, Kara Para Aşk dizisinde oynadığı Demet karakteriyle tanındı. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümüne devam eden oyuncu, Eylem karakteriyle İçerde oyuncuları arasına katılmış.  Oğlu kaçırıldıktan sonra Mete ve Sarp’ın annesi Füsun’un evlatlık aldığı bir kız olan Eylem, başarılı bir gazetecidir. Dizinin ilerleyen bölümlerde Eylem’in Mete’ye aşık olduğunu da izleyeceğiz.

5. Bensu Soral – Melek

SA6A3096-1050x700

22 Mart 1991 tarihinde doğan Bensu Soral, halen Marmara Üniversite Grafik bölümünde okumakta. Genç oyuncu Hande Soral’ın kardeşi olan Bensu Soral ablasının desteğiyle oyunculuğa başladı. İlk defa Yol Ayrımı dizinde rol alan Bensu Soral, Murat Dalkılıç’ın “Kader” klibinde de yer almıştır. Melek karakteriyle İçerde oyuncularına dahil olan Bensu Soral, başarılı bir avukatı oynayacak. Mete’nin polis okuluna başlamasına destek veren Melek, Sarp hapse girdiğinde onunda avukatlığını yapmıştır.  Sarp’a aşık olan Melek, mafya babası Kebapçı Celal Karabaş’ın da manevi kızıdır.

6.Nihal Koldaş – Füsun Yılmaz

TikTikidiTikilap1-1024x682

1956 Ankara doğumlu olan oyuncu Zeki Demirkubuz’un Masumiyet filminde ve Bıçak Sırtı dizisinde rol aldı. Aynı zamanda Masumiyet filminin iki yapımcısından biri olan Nihal Koldaş, 2012’de Kuma isimli filmde başrol oynadı. Füsun Yılmaz karakteriyle İçerde oyuncuları arasına katılan sanatçı, Sarp ve Mete’nin annesini oynayacak. Eylem’in de manevi annesi olan Füsun, oğlu kaçırıldıktan sonra çok zamanlar geçirmiştir. 12 yaşında trafik kazası nedeniyle kimsesiz kalan Eylem’e sahip çıkması belki de bu yüzdendir. Kaçırılan oğlunun ismini verdiği bir ev yemekleri lokantasını işletmektedir.

7. Mustafa Uğurlu – Yusuf

549467043_1280x720

25 Kasım 1955 Karaman doğumlu olan yetenekli oyuncu, Kader, Bir Zamanlar Osmanlı, Galip Derviş gibi dizilerde, Ağır Roman, Kolay Para gibi filmlerde oynadı. Ağır Roman filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Mustafa Uğurlu aynı zamanda  Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol alan Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir. Mustafa Uğurlu, İçerde dizisinde ise Sarp’ın mezuniyet töreninde onu suçlayan ve okuldan atılmasına sebep olan  Yusuf Hoca’yı canlandıracak.

8.Rıza Kocaoğlu

riza-kocaoglu_172637

19 Mart 1979, İzmir doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu. Çağan Irmak’ın yönettiği Bana Şans Dile filminde başrolü üstlenerek ödül kazanan oyuncu, bu rolünden sonra tanınmaya başlandı. Daha sonra, Karadayı, Ezel, Kuzey Güney gibi sevilen dizilerde oynayan Rıza Kocaoğlu, en son İstanbul Sokakları filminde bir kötü adamı canlandırmıştı. İçerde dizisinde henüz rolü açıklanmayan oyuncunun nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı ve diziye nasıl bir yön vereceği merak konusu.

Henüz rolleri açıklanmayan Gözde Kansu, Yıldıray Şahinler gibi usta oyuncularında İçerde oyuncuları arasında olduğu bilinen dizinin böyle güçlü bir kadro ve senaryoyla izleyenlerin üzerinde nasıl etki uyandıracağı şimdiden tartışma konusu. 19 Eylül günü Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin, ayrıntılarına ve İçerde oyuncularının rolleri hakkında detaylı bilgiye ilk bölümle birlikte daha rahat ulaşacağız. Bir süredir ekranlarda olmayan Çağatay Ulusoy’un, rolün gerçekliğini arttırmak için savunma sporlarını öğrendiği ve silah dersleri aldığı bilinmekte. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin aynı dizide buluşması ve dizide nasıl bir ikili oluşturacağı merakı ise İçerde dizisine olan ilgiyi arttırmakta. 39 bölüm sürmesi planlanan dizinin seyircinin ilgisini çekme durumuna göre devam edip etmeyeceği ise ilk bölüm sonrası açıklık kazanacak

19 Eylül günü nefeslerimizi tutarak izleyeceğimiz gerek kadrosu gerekse senaryosuyla şimdiden ilgi odağı olan İçerde dizisini sabırsızlıkla bekliyoruz. Dizinin yayınlanma gününe kadar tekrar tekrar izleyeceğiniz tanıtım fragmanıyla sizi baş başa bırakarak şimdilik ayrılalım:

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerde

To Top