Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Kudret Sönmez Tek Kim?

28.02.2017
İçerde Kudret Sönmez Tek Kim?

Ay Yapım imzası taşıyan Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerinde yer aldığı İçerde yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geldi. İçerde’nin 24.bölümünden yayınlanan ilk sahnede ise Alyanak ve Berke arasındaki konuşma merak konusu oldu. Handan’ın patronu Kudret Sönmez Tek’ten bahseden Alyanak ondan Celal kadar gaddar ve acımasız olarak bahsetti. Kudret karakterinin kim olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

İçerde Kudret Sönmez Tek’i ise Uğur Yücel’in canlandıracağı açıklandı! İşte Uğur Yücel’in yer aldığı sahneden ilk görüntüler:

Peki İçerde’nin yayınlanan 23.bölümünde neler oldu?

“Sarp ve Yusuf polisler arasında Celal’in adamı olduğunu anlar. Sarp, Handan’ın yanına gider ve çantanın yerini öğrenir. Yusuf, Gökhan dahil herkesi sorguya çeker ve Mert’ten şüphelenir. Eylem ise Mert’in muhbirinin Sarp’ı yakalamasından şüpheleniyordur. Eylem ve Mert’in konuşmasını duyan Füsun Sarp için endişelenir. Melek yeni ofis açar ancak ilk müşterisi Handan’dır. Handan’ın davası ile ilgilenen Melek Tahsin diye bir adamla görüşmeye gider ancak tuzağa çekilmektedir.Handan Melek’in fotoğraflarını çektirir ve bu fotoğrafları Celal aleyhine kullanmak için plan yapar. Mert’in ikinci bir telefonu olduğunu ise Sarp, Eylem vasıtasıyla öğrenir. Bütün şüpheler Mert’in üzerindedir. Yusuf Mert’i oyalamak için Yaşar cinayetinin hastane görüntülerini Mert’e verir. Sarp ise bu sırada evini araştıracaktır. Sarp, Mert’in evinde sim kartı bulur. Mert’im Celal’in adamı olduğu anlaşılır. Ancak Mert  görevini Musa’ya devrederek emniyet müdürlüğünden çıkar. Eve gelir. Mert’in sim kartları alıp çıkmasıyla Sarp yakalanmaz. Ancak Sarp Mert’in peşindedir. Mert’in sim kartları bıraktığı yerden Ayşe alır. Sarp adım adım izlemektedir. Davut’un sim kartları Ayşe’den aldığını görür. Mert’in Celal’in adamı olduğu kesinleşmiştir. Handan Celal’in Tahsin’i bitirmesini ister. Bu görev için de Sarp’ı görevlendirir. Mert ise Handan’ın evine kameralar yerleştirmiştir ve duyduğunu konuşmalar onu şaşkına çevirdi. Son sahnede ise Sarp, Tahsin’i buluşma yerine getirdi ve Tahsin Handan’la tam konuşacakken Sarp’ın onu vurduğu sahne herkesi ekran başına kitledi”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.