Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Kudret Sönmez Tek’i Kim Canlandıracak?

02.03.2017
İçerde Kudret Sönmez Tek’i Kim Canlandıracak?

Ay Yapım imzası taşıyan başrollerinde ise Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı İçerde’de pazartesi günlerinin fenomen dizisi olmaya devam ediyor. İçerde yayınlanan son bölümünde ise yine izleyicisinin kafasını karıştırdı. Ve gizemli bir karakterle ekrana geldi.

İçerde’nin yayınlanan 23.bölümünde Tuba Ünsal’ın canlandırdığı Handan karakterinin gizemli bir patronu olduğu açığa çıktı. Gizemli telefon görüşmeleriyle Kudret Sönmez isimli biriyle konuşan Handan, bu kişinin kim olduğunu akıllara getirdi. İçerde’nin 24.bölümünden yayınlanan ilk sahnede ise Alyanak ve Berke’nin Kudret Sönmez hakkında konuşması Kudret Sönmez’i daha çok merak ettirdi.

Handan’ın patronu Kudret Sönmez Tek’ten bahseden Alyanak ondan Celal kadar gaddar ve acımasız olarak bahsetti. Kudret karakterinin kim olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

İçerde Kudret Sönmez Tek’i canlandıracak oyuncunun ise Uğur Yücel olduğu açıklandı. İşte Uğur Yücel’in yer aldığı sahneden ilk görüntüler:

Son olarak Familya dizisinde yer alan oyuncu ve yönetmen Uğur Yücel’in İçerde dizisinde yer alacak olması herkesi çok mutlu etti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.