Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Melek İntihar Edecek mi?

24.01.2017
İçerde Melek İntihar Edecek mi?

Ay Yapım imzası taşıyan Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı İçerde, her hafta heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. İçerde 18.bölümünde ise dün akşam yayınlandı. Yeni bölümünde büyük sürprizlerle karşılaştık. Coşkun’un Celal’den intikam almak istemesiyle Melek hayatı hakkındaki gerçekleri öğrendi. Celal ile tartışarak evi terk etti ve Mert’in yanına gitti.


Mert’i sorgulayan Melek, Mert’in ağzından kaçırdığı büyük bir sırrı öğrendi. Melek’in annesini Celal’in öldürdüğünü söyleyen Mert farkında olmadan Melek’e büyük bir sır verdi. Melek ise öğrendiği gerçekle kendine gelemedi. Celal ise o sırada Coşkun’a ulaşmaya çalışıyordu. Adamlarına cep telefonlarını yanlarına almamalarını söylediği için Melek Sarp’a ulaşamadı. Büyük bir travma yaşayan Melek sağlıklı karar veremediği için elinde silahla Celal’in evine gitti.

Celal’i vuracağını zannettiğimiz Melek, silahı kendisine doğrultarak izleyenleri şaşırttı. “Melek intihar edecek mi?” sorusu ise yeni bölüm hakkında merak edilen en önemli soru oldu. Melek’in intiharı ise son anda Celal tarafından engellendi.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.