Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Melek’e Ne Oldu? Öldü Mü?

18.04.2017
İçerde Melek’e Ne Oldu? Öldü Mü?

Her Pazartesi Show Tv ekranlarında ilgi ile izlenen İçerde dizisi yine muhteşem bir bölüm ile sevenleri ile buluştu. Bir an olsun dinamiği düşmeyen dizide yine heyecan doruktaydı.

Geçen hafta Melek ve Coşkun büyük karşılaşma yaşadılar. Bu karşılaşmada Melek, Sarp’ın kardeşi Umut ile ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışırken dizi o sahnede bitmişti. Yeni bölümde Melek tüm gerçekleri büyük hayretler içinde bir bir öğrendi. Sonra soluğu Celal Babanın yanında alınca ; Celal gerçekleri öğrenen Melek’e engel olmak istedi.

Melek tüm engellemelere rağmen Mert ve Sarp ile Maçka parkında buluştu ama ikili için çıkarılan ölüm fermanından haberi yoktu.  Kudret iki kardeşin öldürülmesi için; Celal ise Melek ile görüşen herkesin öldürülmesi için adamlarına emir vermişti. Melek tam Sarp’a gerçekleri söyleyecekken tuzağı fark etti ve kendini Sarp’a siper etti. Melek hem Celal’in adamının silahından çıkan kurşun ile hem de Kudret’in adamının silahından çıkan kurşun ile vuruldu . Sonra onu kurtarmak için yanına gelen iki kardeşe bir kez daha baktı ve gözlerini yumdu. Yayınlanan 31. bölüm fragmanında Sarp ile annesinin yaşamış olduğu hüzünlü sahne ekranlara geldi, annesi Sarp’tan Umut ile ilgili bir haber beklerken, Sarp Melek’in öldüğünü söyledi. Eğer bölüm içerisinde farklı bir durum karşımıza gelmezse, Melek karakterine can veren Bensu Soral’ın diziden ayrılmış olduğunu söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.