Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Mert Sarp’ı Vuracak Mı?

15.05.2017
İçerde Mert Sarp’ı Vuracak Mı?

Kim inanır bir gün iki can kardeşin birbirine düşman olacağına! Hatta bu düşmanlıktan ötürü birinin ölümüne diğerinin sebebiyet verecek olmasına! İçerde, son bölüm fragmanında bizlerin inanamadıklarını ekran önüne getiriyor. İçerde dizisi sezona büyük bir umutla başlayıp ektiğini de biçen dizilerden. Şimdilerde finale doğru yaklaşırken üstü kapalı sırlar ortaya çıkıyor. Tüm gerçekler de açığa çıkıyor.

İçerde son bölümünün ardından 34. bölüm fragmanları da ekrana geldi. İçerde son bölümünde Sarp’ın bir polis olduğunu önce Mert öğrenmişti. Daha sonra da bu gerçeği Celal Baba’ya söylemişti. Bu gerçeği öğrenen başta Celal Baba ver geri kalan herkes Sarptan intikam almak için yemin etmişti.

Celal bu ihanetin hırsı ile önce Sarp’ın annesi ve yakınlarının canına kast etti. Daha sonra da Sarp’ın peşine düştü. Sarp’ı ele geçiren Celal Baba ondan tüm olanların hesabını sordu. Başına silah dayayarak öldürmek istediği anda Sarp’ın ölümden hiç korkmadığını gördük. Aksine bunu yapması için Celal Babayı kışkırtıyordu. Celal ise silahın tetiğini çekecek daha hevesli biri olduğunu söyleyerek vazgeçti.

O anlarda Mert’in elindeki silahı kardeşinin başına dayayarak öldürmekle tehdit ettiğini gördük. Celal Baba en büyük intikamı Sarp’tan ölümünü kendi öz kardeşinin elinden yaptırarak alacak gibi görünüyor. İçerde 34. bölümde Sarp’a neler olacağını yakında öğreneceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.