Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Nermin Duman Kim?

14.03.2017
İçerde Nermin Duman Kim?

İçerde 25.bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölümde ise Uğur Yücel’in canlandırdığı Kudret karakteriyle adeta tansiyon yükseldi. Celal’in eski dostu olan Kudret, hikayeye bambaşka bir yön verdi. Çünkü Celal’le kapanmamış bir hesapları vardı.

Celal’in bir kız kardeşi olduğunu öğrendiğimiz yeni bölümde Kudret ve Celal’in düşmanlığı buna dayanıyordu. Nermin Duman’ı seven Kudret, Celal engeline takılmıştı. Celal, en yakın arkadaşının kız kardeşine aşık olmasını bir türlü kabul edememişti.

Sevdiği insanla ağabeyi arasında kalan Nermin Duman ise intiharı seçmişti. Kudret’in kollarında ölen Nermin’in ölümü, iki iyi dostun 30 yıl boyunca birbirlerini suçlamasına da sebep olmuştu. Kudret ise Nermin’in ölümünden sonra intihar etmek istemiş ve kafasına sıkmıştı. Ancak kurtarılmıştı.

25.bölümde Handan’ın patronu olarak diziye dahil olan Kudret, Celal’den intikam almaya geldi.

Sadece fotoğraflarda gördüğümüz Nermin Duman karakterini canlandıran oyuncu ise Pelin Orhuner. Daha önce Alın Yazım dizisinde rol alan Pelin Orhuner, sunuculuk da yapmakta.

Yine fotoğrafta Kudret’in gençliğini ise Barış Akkoyun canlandırıyor. Barış Akkoyun ise daha önce Poyraz Karayel, Kara Sevda gibi dizilerde yer aldı. Halen ise Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.