Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Sarp Polis Olduğuna İnandırabilecek Mi?

17.05.2017
İçerde Sarp Polis Olduğuna İnandırabilecek Mi?

Vücut Kitle Endeksi Hesaplama ve diğer tüm hesaplama araçları için hesaplama.com

İçerde dizisinin 34. bölümünde işler oldukça karışmıştı. Sarp’ın polis olmadığını öğrenen Celal bu ihanetin ardından intikam yemini etmişti. Önce ailesi ile tehdit ettiği Sarp’ı sonra Mert ile anlaşma yaparak ele geçirdi. Celal izbe bir depoda Sarp ile yüzleşti. Bu yüzleşmede hesap sormanın bitmesi ile Mert’e Sarp’ı öldürme emri verdi.

Sarp ölümle burun buruna iken Yusuf Müdür ise tüm polis ekibini harekete geçirdi ve Sarp’ı kurtarmaya gittiler. Herkes Yusuf Müdüre Sarp’ın neden bu kadar önemli olduğunu soruyordu. Özellikle de oğlu bu soruyu sordu. Yusuf Müdür ise uygun zamanda her şeyi açıklayacağını söylemişti. Polis ekipleri gelmeden depoya ulaşan Yusuf Müdür önce Celal’in adamları ile çatıştı. Bu çatışmada önce omzundan vuruldu daha sonra Sarp’ı kurtarmak için içeri giren Yusuf Müdür, Celal’in kurşunları ile göğsünden vuruldu.

O anlarda Sarp’ın yerde yatan halini görünce son gücünü de onun yanına gitmeye kullandı. Sarp’ı kucaklayarak yaşadığını görünce çok sevinen Yusuf Müdür ağlayarak hayata gözlerini yumdu. Mert’in ise öldürmüş gibi yapıp aslında öldürmediği Sarp; Yusuf Müdürün cansız bedenini görünce çılgına döndü. O anlarda polis ekipleri içeri girdi. İçerde 35. bölümden yayınlanan ilk sahnede Sarp’ı Yusuf Müdürün cansız bedeninin yanından bulan başta Yusuf Müdürün oğlu ve geri kalan polisler bu cinayeti Sarp’ın yaptığından şüphelenirken; Sarp ise onları bir polis olduğuna inandırmaya çalışıyor. Sarp’ın bir polis olduğunu bilen tek kişi olan Yusuf Müdür de öldüğü için Sarp’ın bu gerçeğe onları nasıl inandıracağı merak konusu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.