Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Sarp ve Mert’in Nefes Kesen Düellosu!

09.05.2017
İçerde Sarp ve Mert’in Nefes Kesen Düellosu!

İçerde dizisinin yayınlanan son bölümü nefesleri kesti. Bu hafta ekranlara gelen İçerde 33. bölümde Sarp ile ilgili gerçekler açığa çıktı. Bu gerçeklerin en önemli şahidi ise Mert’ti. Mert bunca zamandır Celal Babanın yanında olan Sarp’ın gerçek kimliğini yani bir polis olduğunu; Celal Babayı öldürmek istediğini öğrendi. Bu öfkenin sonucu olarak da Melek’in ölümünden Sarp’ın sorumlu olduğunu söyledi. Sarp’tan intikam almaya ve onun işini bitirmeye yemin etti.

Sarp ise polis olduğunu ve Celal’i yakalamak istediğini öğrendiğini bildiği için Mert’e büyük oyun oynadı. Tüm bilgileri sanki Mert gizliden öğreniyormuş gibi olmasını sağlayarak onu tuzağına çekti.

Bu tuzağı yakalanan Mert daha sonra polis zekasını kullanarak gerçekleri anladı. O anda tüm yaşananların kızgınlığı ile tüm bildiklerini Celal Babaya anlattı. Tüm bu yaşananları ise Sarp dinliyordu. Artık ”içerde” değilim diye bağırırken Mert’i öldüreceğini söyledi.

Sarp ve Mert bir evin çatısında düelloya başladılar. İkisi de tüm yaşananların sorumlusu olarak birbirlerini gördükleri için ölümüne kavga ettiler.

O anlarda iki kardeşin birbirinden ayrı geçen çocukluk ve gençlik yılları da ekrana geldi. Küçükken şakadan oynadıkları silahçılık oyunu gün gelmiş öldürücü silahlarla gerçek olmuştu. Ölümüne mücadele, iki kardeşin de çatıdan yere düşmesi ile son buldu. İçerde yeni bölümünde Sarp ve Mert kardeşlerin akıbetini öğreneceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.