Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Sosyal Sorumluluk Projesine İmza Atıyor: Minik Kalpler İçerde

17.01.2017
İçerde Sosyal Sorumluluk Projesine İmza Atıyor: Minik Kalpler İçerde

Ay Yapım imzası taşıyan Show TV’nin ve pazartesi gününün en çok izlenen dizilerinden olan İçerde sosyal sorumluluk projesine adım atıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER) ile birlikte çocuklara rehabilitasyon merkezi açmak için harekete geçen İçerde oyuncuları herkesi destek vermeye çağırıyor.

minik kalpler içerde

Minik Kalplerle El Ele derneğiyle Tekirdağ’da gerçekleştirilecek spor ve rehabilitasyon merkezi için bağış toplama amaçlı başlayan sosyal sorumluluk projesi kapsamında desteğe ihtiyacı olan çocuklara MİKA-DER İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi kurulacak.

minik kalpler içerde

Kampanya kapsamında spot filmle izleyicileri de destek olamaya çalışan başrol oyuncuları çocukların geleceğe güvenle bakabilmesi, yarınlara hazırlanabilmeleri için bu kampanyaya destek verdi. İçerde dizisinin sezon finaliyle birlikte sonlanacak kampanyada kazanılan tüm gelirler Tekirdağ’da rehabilitasyon merkezi kurmakta kullanılacak. Gereken miktarın toplanması için açılan internet sayfasını ise buradan inceleyebilirsiniz.

Haziran ayına kadar sürecek kampanyaya destek olmak için 5145’e tüm operatörlerden SMS de atarak 10 TL bağış yapabilirsiniz.

Kampanya tanıtım filmleri:

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.