Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Yılmaz Biraderlerin Kavuşma Anı!

30.05.2017
İçerde Yılmaz Biraderlerin Kavuşma Anı!

Yıla damga vuran dizide iki kardeşin hüzünlü hikayesi. İçerde dizisinde birbirinden daha küçücükken ayrı düşen, daha sonra kötü birer hayat yaşayıp aynı yolun yolcusu olan iki kardeşin hayatı anlatılıyor. Bir mafya babasının elinde büyüyüp polis olmasına rağmen mafyanın köstebeği olan Mert ile; kardeşi Umut’u bulmak adına polislik yapmak yerine muhbirlik yapan ve bu amaçla en büyük düşmanı mafya babası Celal’in has adamı olan Sarp. Namı değer Yılmaz biraderler.

İçerde 36. bölümde Coşkun iki kardeşin yıllardan beri yaşadığı acılara son vermek ve Celal’den de intikam almak için onlara gerçekleri söyledi. Defalarca karşı karşıya gelen, birbirinden nefret eden hatta birbirini gözünü kırmadan öldürecek olan bu iki adamın kardeş olduğunu söylediğinde ilk başta kimse inanmadı. Fakat Coşkun Umut’u kaçırdığı gün ile ilgili anıları aktarmaya başlayınca, taşlar yerine oturdu ve gerçekler tamamen açığa çıktı.

Mert aslında Umut olduğunu ve bir ailesi olduğunu; Sarp ise yıllardır aradığı kardeşinin aslında yanı başında olduğunu öğrendiğinde mutlulukla dolu gözyaşları aktı sel oldu. Yılmaz biraderler nihayet bir arada…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.