Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde Yusuf Müdür’e Ne Oldu? Öldü Mü?

16.05.2017
İçerde Yusuf Müdür’e Ne Oldu? Öldü Mü?

İçerde dizisinin adaletli ve korkusuz komiseri Yusuf müdür son bölümde de yine cesaretini gösterdi. Sarp’ın bir polis olduğunu öğrenen Celal’i önce ziyaret etti. Celal ile konuşarak Sarp’ın arkasında olduğunu ve onlardan korkması gerektiğine dair gözdağı verdi. Daha sonra ise başta Füsun anne olmak üzere Sarp’a yakın olup Celal’in de hedefi olabilecek herkesi koruma altına aldı. Yusuf Müdür’ün bu denli Sarp için endişe etmesi ve koruması herkesi şaşırtmıştı.

Celal daha sonra bir plan ile Füsun anneyi kaçırdı. Bu kaçırılma ile Sarp da tuzağa düşmüş oldu. Sarp’ı ele geçirmeyi amaçlayan Celal’e meydanı bırakmak istemeyen Yusuf Müdür ise plan yaptı. Mert’in elinde bulundurduğu Sarp’ın telefonundan, Celal’in Sarp’ı kaçırdığı yeri tespit ettiler. Tüm polis ekipleri Sarp’ı kurtarmak için seferber oldu. O anlarda polislerden önce depoya gelen Yusuf Müdür Celal’in adamları ile çatışmaya girdi. Bu çatışmada omzundan vurularak yaralandı. Daha sonra da o yaralı hali ile içeriye kadar giderek tam Sarp vurulacakken engel oldu. Bu defa Celal ile karşılaşan Yusuf Müdür o kadar şanslı değildi. Birbirine silah çeken ikiliden ilk önce davranan Celal oldu ve Yusuf Müdürü göğsünden vurdu.

Yusuf Müdür vurulmanın şiddeti ile yere yığılmasına izin vermedi. O anlarda yerde yatan Sarp’ı gördü ve son bir gayret ile Sarp’a doğru yürüdü. Sarp’ın yaşadığını anlayınca ” ölürsem yarım kalan işimizi bitir oğlum” diyerek ağladı ve gözlerini kapadı. Sonra ayılan Sarp; Yusuf Müdürü o halde görünce yıkıldı. Bu yaralanmanın Yusuf Müdürün kurtulamayacağını ve diziden ayrılmış olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Güncelleme (17 Mayıs): İçerde dizisinde Yusuf Müdür karakteri ile karşımıza gelen Mustafa Uğurlu’nun senaryo gereği diziden ayrıldığı açıklandı. Dizinin final yapmasına son 5 bölüm kala, senaryo gereği artık rolü kalmadığı için Yusuf Müdür diziye veda etti.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.