Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İddiaların Ardı Arkası Kesilmiyor! Akın Akınözü’nün Hercai Setinde Ebru Şahin’i Canından Bezdirdiği Söyleniyor

03.05.2021
İddiaların Ardı Arkası Kesilmiyor! Akın Akınözü’nün Hercai Setinde Ebru Şahin’i Canından Bezdirdiği Söyleniyor

Sevilen dizi “Hercai”nin başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün vukuatlarının yankısı hala sürüyor. Artık eski defterler de açılmaya başladı, bu ilk olay değilmiş!

Akın Akınözü Ebru Şahin

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi “Hercai”, giderek düşen ratinglerinin ardından final kararı aldı. Ama başrol oyuncuları Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in hayranları ATV’nin ana haber bülteni ve Müge Anlı’nın ihbar hattını “Hercai bitmesin” talebiyle kilitledi. Zamanında Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in sevgili olması için kampanya yaparak potansiyellerini göstermişlerdi zaten! Ancak beklenmedik bir durum oldu. Dizi biter bitmez Ebru Şahin partnerini sosyal medya hesaplarında takip etmeyi bıraktı. Aslında bu hamle “Hercai” ekibi için şaşırtıcı olmadı. Çünkü söylenenlere göre Akın Akınözü sette sürekli sorun çıkaran ve çalışılması çok zor biriydi!

“Karavanı kim dağıttı?” Kavgası

Akın Akınözü

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, “Hercai”nin final çekimleri büyük bir kavgaya sahne oldu. Akın Akınözü bir türlü karavandan çıkmayınca set ekibi onu uyarmaya gitti. Ama ortalık fena karıştı! İddiaya göre, ünlü oyuncu karavanını dağıttı ve yapım koordinatörünün üzerine yürüdü. Araya girmeye çalışanları da dinlemedi ve çekimler daha da aksadı.

Akın Akınözü story

Akın Akınözü, haber basına yansıyınca iddiaları reddetti. “Karavanı ben dağıtmadım” dedi ve kendisine yönelik fiziksel tehdide kadar giden davranışlar yüzünden Midyat Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunduğunu söyledi. Yani, seti de bu yüzden terk etti!

Akın Akınözü

Ancak olay bununla da bitmedi. MİA Yapım Genel Koordinatörü Suat Erdoğmuş, ünlü oyuncunun söylediklerini yalanladı ve “Olayların eksiği yok fazlası var” dedi. Suat Erdoğmuş’a göre, ünlü oyuncu sete sürekli geç kalıyor, zaman zaman da alkollü geliyordu! Bu durumlar yüzünden bölümü yetiştirmekte zorlandıklarını ve olayların son bölüm çekimlerinde zıvanadan çıktığını söyledi. Sonrasında da olay anından kısa bir video gördük.

Bu videoda gerçekten neyin ne olduğu belli değil. Tek gerçek olan Akın Akınözü’nün bağırıp çağırması! Belki tahrik edildi ve haklıydı. Ama profesyonel bir oyuncu bunu yapmamalıydı!

Ebru Şahin’in de mi Üzerine Yürüdü?

Ebru Şahin Akın Akınözü

Eğer olay doğruysa bu Akın Akınözü’nün ilk vukuatı değil! Sık sık sorun yaşandığı bilinen “Hercai” setinde, geçtiğimiz kasım ayında buna benzer bir olay daha yaşanmıştı. Akın Akınözü yine sete geç kalınca kendisini uyaran yardımcı yönetmenin üzerine yürümüştü. Hatta ünlü oyuncunun partneri Ebru Şahin’e de zaman zaman böyle davrandığı söyleniyordu. Canından bezen Ebru Şahin, bu yüzden çekimler biter bitmez tavrını koymuş olabilirmiş! Suat Erdoğmuş “Tüm iddialar doğru” demeye getirirken, Akın Akınözü her şeyi yalanlıyor. Bakalım, bu iş nerelere varacak?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.