Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İkisini De Sevdim 3. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Perşembe

İkisini De Sevdim 3. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Perşembe

İkisini de Sevdim dizisinde Suna ve Hasan yeniden karşı karşıya geliyorlar. Aynı zamanda Suna’yı oldukça zor günler bekliyor. Bakalım hem kalp kırıklığının hem de tehlikenin üstesinden Suna nasıl gelecek?

Öte yandan Murat ile ağabeyi Ferhat da karşı karşıya geliyor. Murat bu kez ağabeyine çok sert konuşuyor. İkisini de Sevdim dizisi 3. bölümü ile 11 Mayıs Perşembe akşamı Atv’de izleyenler ile buluşacak.

İkisini de Sevdim 2. Bölümde Neler Oldu?

Suna, Hasan’ın ona yaşattıklarından sonra büyük bir şok yaşamış ve çok üzülmüştü. Ancak Hasan da Suna ve Ezra arasında kalmış ve ne yapacağını bilemez bir hale gelmişti. Yine de Hasan yanlış kararları ve hataları yüzünden çevresindeki herkesi bir bir kaybetmeye başlamıştı. Öte yandan Ferhat da kirli işlerini yapmaya devam ediyordu. Bu yüzden Murat ve Ferhat sık sık gerilim yaşıyordu. Demir Bey de Ferhat’ın bu kirli işlerinden bıkmış durumdaydı. Aynı zamanda Ferhat, Suna’nın peşinden gidiyor ve ailesine zarar veriyordu. Özellikle son yaşananlardan sonra Suna’nın ailesi bir hayli korkmuştu. Murat da her ne kadar Ferhat’ı Suna’dan uzaklaştırmaya çalışıyor olsa da Ferhat intikam için ellinden geleni yapmayı aklına koymuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.