Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İkisini de Sevdim Neden Erken Final Yaptı?

İkisini de Sevdim Neden Erken Final Yaptı?

İkisini De Sevdim dizisi ekranlara henüz merhaba demiş bir dizi olmasına rağmen çok beklenmedik bir şekilde erken final yaptı. Diziyi merakla bekleyen ve ilk bölümünü izleyen seyirciler İkisini de Sevdim dizisinin erken final kararı ile şok oldular.

İkisini De Sevdim dizisi yalnızca 3 bölüm yayınlandı ve üçüncü bölümünün ardından final yaparak ekranlara veda etti. Özellikle dizinin set ekibi bu çok erken final kararı karşısında kanala bir hayli tepki gösterdiler. İkisini De Sevdim dizisi Atv ekranlarında yayınlanıyordu.

Ancak İkisini De Sevdim dizisi ilk iki bölümünde bir hayli düşük bir reyting almıştı. Reytinglerin bu kadar düşük olması halinde dizinin yayından kaldırılması muhtemel bir durum fakat kimse bu kadar erken bir final beklemiyordu. Özellikle dizi yayınlanmaya başlamadan önce dizi için büyük bir emek veren ekip için bu karar hem çok ani oldu hem de çok üzücü oldu. Kanalın yapım şirketi ile bu dizi için sözleşme yapmamış olma ihtimali de kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.