Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı – 29 Mayıs Pazartesi

İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı – 29 Mayıs Pazartesi

İsimsizler dizisinin son yayınlanan bölümünde Özel Harekat Polisi Hasan yaşanılan çatışmada vurulmuştu. Oldukça duygusal bir sahne sonrasında gelen bu hain ateşin ardından Hasan yere yığılıp kalmıştı. Peki dizinin yeni bölümünde Hasan gerçekten ölecek mi?

İsimsizler dizisi 29 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 10. bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

İsimsizler 9. Bölümde Neler Oldu?

Kaymakam Fatih ile ekibi son bölümde Türkmenlere yardım edebilmek için çok zorlu bir mücadelenin içine girmişti. Diğer taraftan örgüt içinde de önemli gelişmeler oluyordu. Başkan, Afran’a yani Cemal’e çok önemli bir emir vermişti. Bu emre göre Afran’ı görevi bırakıp kaçması gerekiyordu. Fakat yıllar önce görev için ailesini bırakmış olan Afran, bu defa yalnızca kendisi için kaçıp gitmeyeceğini belirtmişti.

Diğer taraftan Yıldız da babasının yaşadığını ve katil olduğunu öğrenmişti. Bu bilgi onun için katlanması çok zor bir bilgiydi. Bu yüzden babasına ulaşmaya karar vermişti. Kaymakam Fatih ve ekibinin ise Türkmenlere yardım edebilmek için çok güçlü bir desteğe ihtiyaçları vardı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.