Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler 11. Bölüm Fragmanı – 5 Haziran Pazartesi

İsimsizler 11. Bölüm Fragmanı – 5 Haziran Pazartesi

İsimsizler dizisinde Fatih, zanlı olarak görülüyordu ve kendisine soruşturma açılmıştı. Bu yüzden görevinden de soruşturma bitene kadar görevinden alınmıştı. Fatih artık kaymakam değildi ancak bundan sonra ne olacaktı? Yeni bölümde Fatih, bu beladan nasıl kurtulabilecek?

İsimsizler dizisi 11. bölümü ile 5 Haziran Pazartesi akşamı yine aynı saatinde Kanal D ekranlarında olacak.

İsimsizler 10. Bölümde Neler Oldu?

İsimsizler dizisinin son yayınlanan bölümünde Dayı’nın hastanede verdiği ölüm kalım mücadelesinin nasıl sonuçlanacağı büyük bir merak ile bekleniyordu. Çünkü Dayı, Fatih ile ekibin yaptığı operasyonda oldukça büyük bir başarı gösterirken bir kurşun ile yere yığılmıştı. Murat ise bu olayı gördüğünde deliye dönüp Dayı’yı hemen hastaneye götürmüştü. Üstelik Dayı’nın durumu iyice kritik olmuştu ve bu haber tüm ailesini büyük bir üzüntüye boğmuştu.

Diğer taraftan Fatih, bir önceki bölümde öldürülmüş olan Elif’in yaşadığını umut etmişti ve kendisini çok büyük bir tehlikenin içine atmıştı. Üstelik hainlerin de onu tuzağa düşürmek adına yaptıkları yeni bir plan vardı. Bu yüzden Elif’in telefonunu kullanarak Fatih’e bir mesaj göndermişlerdi ve onu tuzağa düşürmek için bir hamle yapmışlardı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.