Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler 4. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

İsimsizler 4. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

Henüz yayın hayatına çok yeni başlamış olmasına rağmen büyük bir hayran kitlesi kazanan İsimsizler dizisi yine muhteşem bir 3. bölüm ile ekranlara geldi. Adeta tadı damakta kalan dizinin yeni bölümü de merakla beklenmeye başladı. İsimsizler dizisinin 4. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin yeni bölüm fragmanında Fatih’in namlunun ucunda olduğu görülüyor!

İsimsizler dizisi yeni bölümüyle 17 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında!

İsimsizler 3. Bölümde Neler Oldu?

İsimsizler dizisinin son yayınlanan bölümü, 3. bölümünde Fatih ile ekibi, örgütün kaçırdığı yol arkadaşları Murat’ı kurtarmak adına çok büyük bir mücadeleye girmişti. 3. bölümde Dayı da örgütü bir an önce alt etmek istemişti ve bu ekibin tekrar yüreklenmesini sağlamıştı. Murat ise örgütün elinde geçirdiği zor zamanlarda yine de kalbindeki vatan sevgisine sımsıkı tutunuyordu. Olcay ise göreve hazırlanmıştı ve Murat’ı almadan o yoldan asla dönmemeye kararlıydı.

İsimsiz kahramanların önünde tek bir yol vardı. Murat’ı da alıp geri dönmek ya da bu yola şehit olmak… İsimsiz kahramanlar ilk yol için canları pahasına mücadele ederlerken ikinci yol gerekirse de gözlerini bile kırpmamaya yeminliydiler. Bir diğer yandan Murat da çok ciddi işkenceler görüyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.