Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Pazartesi

İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Pazartesi

Kanal D ekranlarında yayınlandığı günden beri izleyenler arasında büyük bir heyecan ve ilgi yaratan İsimsizler dizisinin 4. bölümü yayınlandı. Bu bölümün ardından herkes merak içerisinde dizinin yeni bölümünü beklemeye başladı. Ne var ki İsimsizler dizisinin 5. bölüm fragmanı henüz ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi buradan izleyebilirsiniz.

İsimsizler dizisi 5. bölümü ile 24 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D’de olacak’

İsimsizler 4. Bölümde Neler Oldu?

İsimsizler dizisinin son yayınlanan bölümünde Sawer, başarısızlıklarının sorumluluğunu Fatih’e yüklemişti ve öldürme kararı almıştı.

Yapılan canlı bomba girişiminde Sinan şüpheliydi. Çünkü Mahmut’un evinde yapılan aramalarda Sinan’a işaret eden önemli deliller bulunmuştu. Yani Sinan için artık yolun sonuna gelindiğinin bir resmi olmuştu. Bir diğer yandan tüm gelişmelere yeni Cumhuriyet savcısı olarak başlayan Zeki Öztan da dahil olmuştu. Özellikle birbirleri ile çatışacakları hissedilen yeni cumhuriyet savcısı Zeki Öztan ile Fatih’in arasında neler geçeceği bir hayli merak konusuydu. Çünkü artık pek çok kişi bu yeni savcının bağımsızlığı ile ilgili olarak şüpheye düşmüştü.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.