Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı – 1 Mayıs Pazartesi

İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı – 1 Mayıs Pazartesi

İsimsizler dizisi sezona oldukça hızlı bir giriş yaptı. Son bölümü olan 5. bölümü ile ekranlara gelen İsimsizler dizisinde şimdi herkes dizinin yeni bölümü olan 6. bölümünü bekliyor. İsimsizler dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fatih kaymakamın annesi gerçekten öldürüldü mü?

İsimsizler 6. bölümü ile 1 Mayıs Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

İsimsizler 5. Bölümde Neler Oldu?

İsimsizler dizisinin son yayınlanan bölümünde Fatih Kaymakama yönelik bir suikast girişiminde bulunulmuştu ancak bu girişim başarısız kalmıştı. Ardından ekip de bunu yapanları bulmak üzere harekete geçmişti.

Fatih kaymakamın suikastten kurtulmasını sağlayan şey de giymiş olduğu çelik yelek olmuştu. Ekibin yaptığı araştırmalar neticesinde Otto’nun da hainler ile işbirliği içinde olduğu anlaşılmıştı. Fatih onunla yüzleşmeye gitmişti ancak tüm bunları Otto inkar etmişti. Aynı zamanda Afran’ın vurulması ile de olaylar apayrı bir boyuta taşınmıştı.

Örgütün tüm girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanması onları iyice öfkelendirmişti. Yine de Fatih ve ekip onlarla mücadele etmekten asla geri durmayacaktı. Ancak örgütün bu kez çok daha hain bir planı vardı. Terör örgütü Fatih’in annesini kaçırmıştı ve öldürecekti. Sawer telefon ile Fatih’i aradı ve annesine son kez veda etmesini söyledi. Fatih onu engellemeye çalışsa da telefonda annesinin son kez “Vatan sağolsun” sözünü duydu. Sonra da bir el silah sesi geldi. Fatih’in annesi acaba gerçekten ölmüş müydü?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.