Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler 9. Bölüm Fragmanı – 22 Mayıs Pazartesi

İsimsizler 9. Bölüm Fragmanı – 22 Mayıs Pazartesi

Yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, başlıca rollerinde Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke’nin (Elif) yer aldığı, Kanal D’nin yayınladığı dizi “İsimsizler” 8. bölümüyle ekranlara geldi. Diplomat olmak üzereyken, ateş hattında isimsiz bir kahraman olarak vatana hizmet etmeyi tercih eden Fatih ve arkadaşları bu bölümde de kahramanlık destanlarına yeni bir hikaye yazdılar. İsimsizler dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

İsimsizler 8. Bölümde Neler Oldu?

Örgütün elebaşını yakalamak için Suriye’ye giden Fatih ve ekibi, onları beklemedikleri bir anda bozguna uğratmak ister. Nefes kesen bir operasyon sonunda istediklerini elde edemezler ama Sawer’i ele geçirmeyi başarırlar.

Fatih’in evinde Yıldız’ın babasının yani Fatih’in amcasının fotoğrafını gören Elif ise Fatih’i vuran kişinin amcası olduğunu düşünmeye başlamıştır. Otto hakkında da Fatih’in haklı olduğuna, kendisinin yanıldığına artık emindir. Bu sırada Yıldız da babasının hayatta olduğunu, Fatih ve Elif’in telefon konuşması sırasında öğrenir.

Savcının ise kimlerle işbirliği yaptığı ve örgüte nasıl destek verdiği ortadadır. Öteden beri ondan hiç hoşlanmayan Fatih, savcının planlarını da boşa çıkarmak zorundadır.

İsimsizler 9. bölümüyle 21 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.