Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler Dayı’ya Ne Oldu? Öldü mü?

İsimsizler Dayı’ya Ne Oldu? Öldü mü?

Fatih, Olcay ve Murat’ı Türkmenlere destek için göndermişti ancak daha fazla desteğe ihtiyaç vardı. Bu yüzden Fatih ve ekibi yola çıktılar. Murat, Olcay ve Yasin Paşa teröristlerle çatışırken yetiştiler ve destekleriyle onları biraz da olsa rahatlattılar. Tam bu sırada çatışmanın ortasında kalan Türkmen direnişçisi bir amca vuruldu. Dayı bunu gördü ve hemen amcanın yanına koştu. Bu sırada Gözcü onu gördü ve Berfin’e kim olduğunu sordu. Berfin de keskin nişancı olduğunu söyledi.

Dayı, amcayı bir köşeye çekti ve yarasıyla ilgilendi, orada bulunduğu bir bezle yarasını sardı. Duasını, rızasını aldı tam yerine geri dönerken Gözcü onu vurdu. Murat, dayı vurulunca hemen yanına koştu, onu bir köşeye çekti, dayıya “Koçyiğitin yanında, bende kal dayı geçecek hepsi” dedi. Dayı sürekli rüyalarında gördüğü, elini uzattığı ama tutamadığı kızının elini bu sefer tuttu ve başı yana düştü. Bu da dayı öldü mü sorusunu akıllara getirdi ancak dayının akıbeti henüz belli değil. Dayının durumunun ne olacağı önümüzdeki bölümde belli olacak.

Güncelleme (25.05.17):

Yayınlanan 10. Bölüm fragmanında Dayı’nın kalbinin durduğu, doktorların müdahale etmeye çalışmasına rağmen Dayı’yı kaybettikleri görünüyor. Eğer bölüm içerisinde farklı bir durum yaşanmazsa, dizide Dayı karakterine can veren Bülent Alkış diziden ayrıldı.

İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı

https://youtu.be/aLHlAS0reYs

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.