Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler Emel’in Bebeğine Ne Oldu?

İsimsizler Emel’in Bebeğine Ne Oldu?

Ahmet, Otto ve Savcı Zeki’nin Fatih’e olan hain kumpası sonucu cezaevine girmişti. Gazeteci Haluk Kılıç, Avukat Leyla Fidan ve eşini öldürmekten tutuklanmıştı. Cezaevinde pek hoş karşılanmamıştı bir kavgaya karıştı. Halk ve polis de Ahmet’e tepkiliydi. Görüş gününde Ahmet’in eşi Emel ve çocukları Ahmet’i ziyarete gitmişlerdi. Orada bir kavga çıktı. Ahmet ailesinin yanında duydukları karşısında kayıtsız kalamadı. Kavga büyüdü ve Emel karnına bir dirsek darbesi yedi.

Ahmet Emel’in yediği darbeyi gördü ve öfkeden deliye döndü. Polislerin elinden kurtulup Emel’in yanına gitmek istedi ancak polisler bırakmadılar. Emel apar topar hastaneye kaldırıldı. Ahmet ise koğuşunda deliye döndü. Karısından ve çocuklarından haber alamamanın öfkesini yaşadı. Ahmet’in oğlu ve kızı hastanede annesinin yanındaydı. Kardeşlerinin öldüğünü ve annelerinin durumunun ciddi olduğunu duyunca yıkıldılar.

Fatih’in kardeşi Yıldız da çocukların yanında onlara destek oluyordu. Ahmet’in ise hiçbir şeyden haberi yoktu. Önümüzdeki bölümlerde Emel’in durumunun ciddiyetinin aynı şekilde koruyup korumayacağı ise merak konusu. Bakalım Emel uyanacak mı? Emel’in durumu ne olacak?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.