Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İsimsizler Yakında Kanal D’de!

24.01.2017
İsimsizler Yakında Kanal D’de!

Kanal D ekranlarında yeni bir soluk getirmeye hazırlanan İsimsizler dizisi çok yakında yayınlanacak! Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş isimsiz kahramanları ekrana getirecek olan dizi Türk askerinin hayatını konu edinecek.

“Bu vatanın isimsiz kahramanları asla tükenmeyecek!” sloganıyla ekrana gelen İsimsizler dizisi şimdiden merak konusu oldu.

İsimsizler’in genel hikayesi ise şöyle: Fatih, genç, başarılı ve umut vaat eden biridir. Diplomat olmaya çalışıyordur. T.C.’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış ancak tam başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haberle yıkılmıştır. Virankaya Kaymakamı şehit olmuştur. Fatih ise başkanın desteğini alır ve onun yerine kaymakam olarak atanır.

Ülkesi için masa başında rahat bir çalışma ortamını bırakmış ateş altında çalışmayı seçmiştir. Yüreği vatan sevgisiyle doludur. Devletini ana babası yerine koymuş 7 kişilik ekibini alır ve Virankaya’ya gider.

Tarihin satır aralarında okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip görünmez düşmanlarıyla savaşmak ve maskelerini düşürmek zorundadır. Düşman ise onlar gibi mert değildir.

Dizi en geç Mart ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.