Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İstanbullu Gelin 10. Bölüm Fragmanı – 5 Mayıs Cuma

İstanbullu Gelin 10. Bölüm Fragmanı – 5 Mayıs Cuma

İstanbullu Gelin dizisi pek çok soru işareti ve merak uyandıran 9. bölümü ile ekranlara geldi. Bu olaylardan sonra dizinin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.

Faruk Begüm’ü gördüğünde Süreyya’ya eskiden sevgili olduklarını söyleyecek mi? Peki, Süreyya’nın bu duruma tepkisi ne olacak? Begüm, Faruk’tan bir oğlu olduğunu açıkladığında konakta olaylar nasıl gelişecek? Süreyya, zaten çok sevdiği Emir’i kabullenebilecek mi? Diğer yandan Senem’in kolyeyi çaldığını öğrenen Esma, ona baskın yapmıştı. Bu durumun Süreyya’ya yansıması ne olacak? Süreyya ailesi ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi?

İstanbullu Gelin dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin dizisi merakla beklenen 10. Bölümü ile 5 Mayıs Cuma akşamı Star Tv ekranlarında olacak!

İstanbullu Gelin 9. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde Süreyya ile Begüm ve Emir bir hayli yakınlaşmıştı. Üstelik Süreyya, açılışa Begüm’ü de davet etmişti ve Begüm ilk defa orada Faruk ile yüzleşmişti. Bir diğer yandan Faruk, Adem’in İpek’in kuzeni olduğunu öğrenmişti ve gerçekleri öğrenmek için üzerine gitmişti. Ayrıca Adem, Fikret’e babasını öldürdüğünü açıklamıştı. Aynı zamanda İpek, Süreyya’yı kıskandığı için ailenin manevi değeri yüksek kundağını yaktırmıştı. Senem’in İpek’ten çaldığı kolye de Esma’nın kulağına gitmiş ve ona bir baskın yapmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.