Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İstanbullu Gelin 13. Bölüm Fragmanı – 26 Mayıs Cuma

İstanbullu Gelin 13. Bölüm Fragmanı – 26 Mayıs Cuma

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde Esma’nın Begüm’ün evine gittiği öğreniliyor. Peki, Esma bu durumu nasıl açıklayacak. Süreyya Emir ile ilgili her şeyi öğrenecek mi? Süreyya’nın bebeğiyle ilgili tahlillerden ne sonuç çıkacak?

İstanbullu Gelin dizisi fırtınalar estirecek 13. bölümü ile 26 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Star Tv’de izleyicilerinin karşısında olacak!

İstanbullu Gelin 12. Bölümde Neler Oldu?

İstanbullu Gelin dizisinin son yayınlanan bölümünde Süreyya’nın yaşadığı kanama yüzünden Faruk adeta perişan olmuştu. Hemen hastaneye kaldırılmış olan Süreyya’ya doktor olarak da Begüm bakmıştı. Süreyya’nın kanama yaşamasına neden olan fotoğrafları veren İpek ile Fikret de bu konu yüzünden bir hayli tartışmıştı. Öte yandan Faruk Süreyya ve bebeği için fazlasıyla endişelenirken bir diğer taraftan da Emir’in kendi çocuğu olduğunu öğrenmişti. Bu onun için yeterince büyük bir şoktu ve hem Begüm’den hem de Esma Hanım’dan hesap sormuştu. Aynı şekilde Esma Hanım’ın da eline DNA sonucu ulaşmıştı. İpek ise tüm bu yaşananlara rağmen hala daha Süreyya ile uğraşmaya devam ediyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.