Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İstanbullu Gelin 4.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 24 Mart Cuma

Dizi Fragmanları

İstanbullu Gelin 4.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 24 Mart Cuma

İstanbullu Gelin 3.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Esma Sultan, Faruk’un evlilik kararından vazgeçmemesi üzerine Süreyya ile savaşmak için yeni bir yöntem bulmuştur. Boran ailesine gelin gelecek olan kişi Esma Sultan’ın seçtiği bir aday olmalıdır. Fikret ve İpek’i evlendirir. Faruk annesinin aldığı bu kararı sorgularken Fikret yıllardır aşık olduğu İpek ile evlenmenin mutluluğunu yaşıyordur. Esma Sultan ise kimseyi umursamadan düğün hazırlıklarına başlar.

Süreyya ve Faruk ise yaşadıkları olaylara rağmen aşklarını dolu dizgin yaşıyorlardır. Esma Sultan, ailenin gelenek ve görenekleriyle Süreyya’yı ezme düşüncesi içindedir. Ancak Süreyya kolay lokma değildir. Gücünü Faruk’a olan aşkından alıyordur. Fikret ve İpek’in evlilik hazırlıklarına İstanbul’dan gelen Senem gölge düşürür. Esma Sultan düğün hazırlıklarını Süreyya’yı hiçe sayarak sürdürüyordur. Ancak düğünde büyük bir felaket yaşanacaktır.

İstanbullu Gelin 4.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Düğün sırasında bir anda ortaya çıkan adam her şeyi karıştırmıştır. Esma Sultan’ın istediği gerçekleşecek midir? Faruk, Süreyya’dan boşanacak mıdır?

İstanbullu Gelin yeni bölümleriyle her cuma Star TV’de!

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top