Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Cuma

İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Cuma

İstanbullu Gelin dizisinin aşk, heyecan ve soru işaretleri ile dolu 7. bölümü merakla bekleniyor. Dizinin 7. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin son bölümü Esma Sultan’ı aniden yere düşüp bayılmasıyla bitmişti. Yeni bölümde Esma Hanım’a ne oluyor?

Dizinin 7. bölüm fragmanında Esma Hanım’ın hastaneden geri döndüğünü görüyoruz. Ancak Süreyya ile Esma Hanım arasındaki savaş daha yeni başlıyor. Bir diğer yandan Fikret ve İpek evliliği de oldukça kötü gidiyor. Fikret İpek’e hiç de istemediği şeyleri zorla yaptırmış gibi görünüyor.

Aynı zamanda Faruk bir yolunu bulup Adem Sezgin’i köşeye sıkıştırıyor. Faruk acaba yeni bölümde Adem Sezgin’i konuşturabilecek mi?

İstanbullu Gelin dizisi merakla beklenen 7. bölümüyle 14 Nisan Cuma akşamı Star Tv ekranlarında olacak!

İstanbullu Gelin 6. Bölümde Neler Oldu?

İstanbullu Gelin dizisinin son yayınlanan bölümünde Faruk’un her yerde soruşturduğu Adem Sezgin, beklenmedik bir şekilde Boran konağına gelmişti. Adem yeni komşularıydı ve Faruk onun yalnızca firmalarının rakibi olmadığını anlamıştı. Özellikle akşam yemek masasında Faruk ve annesi Adem Sezgin’den bir hayli rahatsız olmuştu. Üstelik Fikret’in Adem Sezgin’e çok güvenmesi ve onun yanında durması Faruk’u fazlasıyla sinirlendirmişti.

Bir diğer yandan Faruk’un eski sevgilisi Begüm Londra’dan Bursa’ya dönmüştü ancak henüz Faruk bunu bilmiyordu. Aynı zamanda Süreyya bir test yaptırdı ve hamile olduğunu öğrendi. Bu haberi Faruk’a söylediğinde sevinçten havalara uçtu ve tüm konak bu haberle çalkalandı. Kimselere belli etmese de bu habere Esma Sultan da çok sevinmişti. Ancak bir gece Süreyya Esma Sultan ile konuşmak için odasına gittiğinde tartıştılar. Süreyya kendini ezdirmeyeceğini söyleyip Esma Hanım’a çıkıştı ve odayı terk etti. Birkaç dakika sonra içeriden bir ses geldi. Süreyya odaya geri dönüp baktığında Esma Hanım yerde yatıyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.