Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İşte Benim Stilim 4.Hafta Kim Elendi? – 25 Aralık Pazar

İşte Benim Stilim 4.Hafta Kim Elendi? – 25 Aralık Pazar

İşte Benim Stilim bu hafta 4.haftasıyla yayınlandı. 25 Aralık Pazar gününde “Dans” konseptiyle ekrana gelecek. Dans konseptiyle yarışan yarışmacılar ise zorlu bir haftayı tamamladı. Kerimcan Durmaz’ın da dahil olduğu gala gecesinde ise elenen isim Çağla Sarıoğlu oldu.

iste-benim-stilim-30-bolum-haftanin-finali-kerimcan-durmaz-ile-youtube-png1

Eleme potasına en düşük puanları alan Niran, Çağla ve Bahar arasında arkadaşlarının isteğiyle Bahar eleme potasından kurtuldu.  Jurinin ortak kararıyla ise Çağla Sarıoğlu elenen isim oldu.

iste-benim-stilim-30-bolum-haftanin-finali-kerimcan-durmaz-ile-youtube-png2

Bu hafta yarışmaya yeni katılan Çağla Sarıoğlu da bu pazar yayınlanacak gala günüde elenen isim oldu. 4.haftayı tarz olamadan tamamlayan ve juriden eleştiri alan Çağla Sarıoğlu, yarışmaya katıldığı ilk haftasında elenen isim oldu.Aşk Laftan Anlamaz,Medcezir gibi dizilerden tanıdığımız Çağla Sarıoğlu şimdiye kadar birçok yarışmaya da dahil olmuştu.

iste-benim-stilim-30-bolum-haftanin-finali-kerimcan-durmaz-ile-youtube

Dans konseptinde birinci olarak 10.000 TL’lik ödülü alan isim ise Simay Tokatlı oldu.

Çağla Sarıoğlu’nun yerine ise yeni yarışmacı gelmedi. Boşalan koltuğa gelecek yarışmacı pazartesi günü Nazlıcan Alkan gelecek.

iste-benim-stilim-nazlican-arkan-kimdir

Modayı ve güzel giyinmeyi sevdiği için İşte Benim Stilim’e dahil olan Nazlıcan, yarışmaya katılmadan önce bankacı olarak çalışmış. Yarışmada birinci olursa butik açmak istiyor. Nazlıca Alkan 1.70 boyunda ve 58 kilo.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.