Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İşte Benim Stilim 7.Bölümde Kimler Tarz Oldu?

İşte Benim Stilim 7.Bölümde Kimler Tarz Oldu?

İşte Benim Stilim 7.sezonuyla yeni döneme merhaba dedi. Yeni sezon ise yeni kurallarıyla birlikte başladı. Pazar akşamları yayınlanacak eleme günüyle birlikte haftada tam 6 kere evlerimize konuk olacak yarışmacılar hafta içleri gösterdikleri başarıları gala gününde puanlarına yansıtacaklar.

Her gün  jüri üyelerinden “Tarzsın” onayını alan yarışmacılar “Tarzsın”larını biriktirerek puanlarını arttırabilecekler.

Peki 28 Kasım Pazartesi günü kimler tarz oldu bir bakalım!

1.Melek Özçağın

Kendine özgü hareketleriyle çok konuşulan Melek Özçağın, yarışma arkadaşlarıyla çok iyi anlaşamasa da pazartesi gününün “Tarzsın”ını jüri üyelerinden aldı.

Ayakkabısı ve çantası hariç beğenilen Melek, bugüne kadar geldiği en doğru kıyafeti seçtiği için jüri üyeleri tarafından beğenildi. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu tarafından kemeri kalın olduğu için eleştirilen Melek, bugüne kadar ki en doğru haliyle geldiği için tarz oldu.

2.Simay Tokatlı

Fenomen yarışmasında da adını duyuran Simay Tokatlı, pazartesi gününün tarzlarından biri oldu!

Simay Tokatlı, yeni sezonda tarz olan ceketiyle jüri üyeleri tarafından çok beğenildi. Ceketin altına giydiği payetli bluz eleştirildi. Kemal Doğulu tarafından da frapan ve abartılı bulunan Simay Tokatlı yine de tarzsını almayı başardı.

instagram-fotografi-simaytokatli-%e2%80%a2-29-kasim-2016-01-36

3.Tuğba Çiğdem

İşte Benim Stilim’in yeni yarışmacılarından olan Tuğba Çiğdem gerek güzelliğiyle gerekse de giyimiyle daha ilk günlerden jüriyi etkiledi. İzmirli olan Tuğba Çiğdem, 1992 doğumlu ve Nişantaşı’nda butik işletiyor.

İvana Sert tarafından ayakkabısı klasik bulunan Tuğba Çiğdem, ayakkabısı dışında beğenildi. Genel havası beğenilen Tuğba Çiğdem’in özellikle ayakkabısı çok eleştirildi.

iste-benim-stilim-7-sezon-7-bolum-tek-parca-youtube-png1

4.Dilara Taşkın

Farklı tarzıyla dikkat çeken Dilara Taşkın, eski yarışmacılardan Ayşegül Balcı’ya benzetilmekte. Renkli giyimiyle beğenilen Dilara, pop-art tarzıyla jüri üyeleri tarafından beğenildi. Dilara Taşkın’ın sadece ayakkabısı ve çantası eleştirildi. Dilara Taşkın’ın peruk filesinden üreterek pop-art ceketinin içerisine giydiği file ise fikir olarak yaratıcı bulundu.

5.Niran Yalaz

Çantası ve saçları hariç beğenilen Niran Yalaz, şık tarzıyla beğeni aldı. Ivana Sert tarafından aksesuarı olmadığı için eleştiri alan Niran, ancak doğru aksesuarla farklı bir yaratabileceği öğüdünü alsa da tarz bulundu.

? bugunki kombinim ceketim @zara pantolon @zara ayakkabı @louboutinworld

Niran YALAZ (@niranyalazofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

6.Dilara Kayalı

Çantası ve ayakkabısı hariç beğenilen Dilara Kayalı, genel havasıyla jüri üyeleri tarafından beğenildi. Pazartesi gününün son tarzını alan Dilara, güzel bir kombin yaptığı için beğenildi.

iste-benim-stilim-7-sezon-7-bolum-tek-parca-youtube-png4

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.