Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İşte Benim Stilim 7.Sezon Yarışmacıları

İşte Benim Stilim 7.Sezon Yarışmacıları

İşte Benim Stilim yeni bölümleriyle TV8’de başladı. Öykü Serter’in sunuculuğunda başlayan programın sunuculuğunu ise Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu üstleniyor. 21 Kasım Pazartesi günü ilk bölümüyle yayınlanan İşte Benim Stilim’in en büyük sürprizi ise cuma günleri yaşanacak. Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ı cuma günleri yarışmaya konuk edecek olan İşte Benim Stilim ilk haftadan tüm heyecanıyla başladı.

Her hafta bir kişinin eleneceği ve elenen kişinin yerine yeni bir yarışmacının geleceği İşte Benim Stilim’de haftanın birincisi olan yarışmacı ise 10.000 TL’nin sahibi olacak.

Bu senenin yepyeni yarışmacılarını tanımak için sizi yazının devamına alalım:

Yarışmacılar

1.Dilara Taşkın

1.75 boyunda ve 59 kilo olan Dilara Taşkın, İzmir’li. 20 yaşında ve Moda ve Tekstil öğrencisi olan Dilara, kendisini tam bir moda sevdalısı olarak tanımlıyor.İyi giyinmek için çok para harcamanın gerekmediğini söylüyor. Enerjisi yüksek olan Dilara Taşkın, moda eğitimi aldığı için kendisi rakiplerinden daha şanslı görüyor. Dilara, akrep burcu.

2.Aleyna Eroğlu

20 yaşında olan Aleyna yarışmaya Ayvalık’tan katılıyor. Annesine çok düşkün olan Aleyna, eğer yarışmayı kazanırsa annesine ev almak istiyor. Annesi de makyöz olan Dilara, sıradan ama etkileyici bir tarzı olduğuna inanıyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesi mezunu olan oyuncu Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nden de oyunculuk dersleri aldı. 3 Kadın ve 3 Hayat filminde yer alan Aleyna, birçok tiyatro oyununda da rol aldı. Yarışmacı akrep burcu.

3.Aylin – Selin Ençok


Yarışmaya Bursa’dan katılan Aylin-Selin kardeşler İşte Benim Stilim’in ikinci ikiz yarışmacısı. İkiz olmalarına rağmen tarzları birbirlerinden oldukça farklı olan Aylin-Selin kardeşler 21 yaşındalar. Aylin Ençok, 1.69 ve 43 kiloyken Selin ise 1.76 boyunda ve 58 kilo. İkiz kardeşler oğlak burcu.

4.Çağla Şen


24 yaşında ve İzmir’li olan Çağla, stil sahibi olmanın öncelikle karakterle mümkün olduğunu düşünüyor. Naif bir yapısı olduğunu söyleyen yarışmacı “Ocak ayında denize girecek kadar çılgın.” olduğunu düşünüyor. 1.76 ve 58 kilo olan Çağla, yengeç burcu.

5.Dilara Kayalı


23 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Tam bir alışveriş tutkunu. Her hafta düzenli olarak alışverişe çıkan Dilara, ihtiyacı olmayan hiçbir şeyi de satın almıyor. Dünya’yı gezme hayali olan yarışmacı bu hayalini gerçekleştirmek için İşte Benim Stilim’e katılmış ve terazi burcu.

6.Simay Tokatlı


İzmir’de yaşayan yarışmacı ailesiyle birlikte yaşıyor ve moda tasarımı okuyor. Modanın eğitimi aldığı için kendisi diğer yarışmacılardan daha önce görüyor ve hiçbir lafın altında kalmayacağını ifade ediyor. 1.75 boyunda ve 58 kilo olan yarışmacı daha önce “Fenomen” isimli yarışma programına da katılmıştı. Simay Tokatlı oğlak burcu.

7.Yağmur Melek Gürgen


27 yaşında ve tam bir alışveriş delisi olan Yağmur İstanbul’da yaşıyor. İddialı olduğunu dile getiren yarışmacı rakiplerini eleyerek birinci olacağına inanıyor. Alışverişe ayda 5 binden fazla para harcayan yarışmacı en kötü alışkanlığının alışveriş tutkusu olduğunu söylüyor.

8.Melek Özçağın


Renkli kişiliğiyle dikkat çeken yarışmacı 28 yaşında ve 8 yaşında bir kızı var. Yarışmadan kazandığı parayla kızına ev almak isteyen yarışmacı hem kendisini hem de tarzını izleyenlere çok sevdireceğine inanıyor. Aslan burcu olan Melek, yarışmada Nur Yerlitaş’la olan iletişimiyle eğlenceli anlar yaşatıyor.

9.Niran Yalaz


20 yaşında ve profesyonel olarak mankenlik yapan yarışmacı, tarzının sade ama zarif olduğunu söylüyor. Tarzına ve kendisine çok fazla güvenen Niran, ayakkabılara ve çantalara büyük bir zaafı olduğunu söylüyor. Bursa’lı olan yarışmacı, iddiasıyla ve hırçın yapısıyla çok konuşuluyor. Niran’ın burcu ise aslan.

10.Duygu Nazlı Karataş Ersoy

30 yaşında ve 2 yıllık evli olan yarışmacı hayatta büyük hayalleri olmadığını ve istediği şeyleri başarmak için çalışmanın önemli olduğunu ifade ediyor. Herkesten çok çalışacağını bu yüzden de kazanacağını söyleyen Nazlı, yarışmanın çok çetin geçeceğinin şimdiden sinyalini veriyor.

11.Duygu Çevik

20 yaşında ve Beykent Üniversitesi İletişim Bilimleri öğrencisi olan Duygu, ayda 1000 TL’sini sadece alışverişe ayırıyor. Başarısıyla iyi yerlere gelmek isteyen yarışmacı kendisine güveniyor ve tarzının çevresi tarafından çok beğenildiğini söylüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.